JÄTKUSUUTLIK TOOTMINE

Puhtam tulevik

Puhtam tulevik

Ütleme kindla “ei” kasutan-ja-viskan-minema mõtteviisile, toksilistele kemikaalidele ja tarbimiskultuurile. Ütleme “jah” eetilisele tootmisele ja puhtamale tulevikule.

Kvaliteet ja kestvus

Kvaliteet ja kestvus

Jätkusuutlik tootmine tähendab, et kangad peavad tavapärasest kauem vastu. See tähendab, et saad toote, millest Su laps on välja kasvanud, järgmisele ringile saata.

Me väärtustame oma inimesi

Me väärtustame oma inimesi

Me hoiame, väärtustame ja toetame teineteist nii ettevõtte siseselt kui ka väliselt. Me mõistame lapsevanema elu erinevaid aspekte ning pakume oma teadmisi ja toetust ka Sulle!

Aus palk!

Aus palk!

Hea töö väärib head palka! Meie jaoks on konkurentsivõimelise palga maksmine ja vastutustundlik toomine olulisemad kui kasumimarginaalid, mistõttu valmistame kõik tooted omatootmises ja lähiregioonides.

KVALITEETSED MATERJALID

GOTS orgaaniline puuvill

Orgaaniline GOTS puuvill

Orgaaniline GOTS puuvill on kõrgeima standardiga puuvillane materjal. See tähendab, et puuvillataime on külvamise hetkest alates igas etapis hooldatud ja koheldud ülima hoole ja ettevaatlikkusega, pidades silmas jätkusuutlikkuse ning keskkonnasõbralikkuse printsiipe. Orgaaniline GOTS puuvill on ohutu ja nahasõbralik - Sinu lapsele ja Sulle parim!

ÖKO-TEX® meriinovill

ÖKO-TEX® meriinovill

Meie meriinovillased kangad on kõrgeima kvaliteediga, pärinevad usaldusväärseimatest allikatest ning kootakse valmis Soomes. Tervitusi naabritele! Pehmed kiud, kerge ja õhuline tekstuur ja kehatemperatuuri reguleerivad antibakteriaalsed omadused sobivad ka väga tundlikule nahale.

ÖKO-TEX® mulesing free meriinovill

ÖKO-TEX® mulesing free meriinovill

Tihedalt kootud talvine meriinovill on ideaalne tõeliselt paukuvaks pakaseks. Kasutame mulesing free meriinovilla, mis tähendab, et meriinolambaid pole pügamise käigus julmalt koheldud. Rõõmsad lambad, rõõmsad kandjad!

Orgaanilise GOTS puuvilla ja meriinovilla segu

Orgaanilise GOTS puuvilla ja meriinovilla segu

See segumaterjal koosneb 77% puuvillast ja 33% meriinolamba villast ning on ideaalne mütsimaterjal aktiivse eluviisiga täiskasvanutele, kellele meeldib palju värskes õhus viibida. Sobib ka kiivri alla!

ÖKO-TEX® mikrofliis

ÖKO-TEX® mikrofliis

Pehme ja keskkonnasõbralik mikrofliis on suurepärane alternatiiv kõigile villaallergikutele ja veganitele, pakkudes kandjale krõbedatest külmakraadidest hoolimata soojust ja pehmust. Mikrofliisi on meeldiv puudutada ja lihtne hooldada.

To Top