Facebook Pixel

TURVALINE OSTUKOHT

Nalja peab saama, aga kui asi puudutab turvalisust ja Sinu andmete hoidmist, siis see on koht, kus me nalja ei mõista. Meie e-poe ja seeläbi ka Sinu turvalisus on meie jaoks prioriteet number üks. Kõikide klientide isiku- ja makseandmed on turvaliselt hoitud ja kolmandatele osapooltele kättesaamatud. Tõestuseks, et see ei ole tühipaljas jutt, on allapool välja toodud abinõud, millega me tagame, et Sinu ostlemine Bredeni e-poes oleks lõbus, mugav ja turvaline.
SSL Certificate
Kui e-poe aadress algab tähekombinatsiooniga https, siis see tähendab, et kaupmees hoolib oma kliendi turvalisuse eest parimal võimalikul viisil. Sellises e-poes jagatud andmed, ka makseandmed, on turvaliselt krüpteeritud, et ükski pahalane sellele ligi ei saaks. SSL sertifikaadi saamiseks peab e-pood natuke vaeva nägema ja seda taotlema.
Turvalised makseviisid
Makseviise valides otsustame alati kõige turvalisemate kasuks. Bredeni e-poes on võimalik tasuda läbi viie pangalingi (SEB, Danske, Nordea, Swed, LHV), Maksekeskuse poolt turvatud krediitkaardimakse või maailmatunnustatud PayPal kontoga.
Abivalmis klienditeenindus
Ja alati on kindel tunne, kui Sa tead, et juhul kui peaks tekkima tehnilisi tõrkeid, siis Bredeni abivalmis ja alati toetav klienditeenindus on valmis Sind päästma tõttama.
To Top