Talvekombe REBEL

SKU
rebel-fuksia

Talvekombe REBEL väärib oma nime, kuna on tõeline mässaja. Tugevdatud põlve- ja pepuosa ning lumetõkke servad varrukatel ja püksisäärtel ei lase lumel sisse pugeda ning kergesti eemaldatav kapuuts on reguleeritava sügavusega. Külgedel paiknevad kummid pakuvad maksimaalset kaitset ka suurima tuisu korral ning luku tuuleklapp aitab hoida keha sooja ja kuivana. Sääre allääre trukid võimaldavad pükste laiust reguleerida – kitsamaks tõmmates ei lohise säär vast maad ning laiemalt mahutab ilusti ka suusasaapa.

Vaatamata ilmastikukindlusele on talvekombenisoon REBEL valmistatud hingavast ja hõlpsasti puhastatavast materjalist ning on soojustatud "uue aja" vatiiniga, mis kerge ja õhuke, ent soe. Tänu sellele on lapsel mõnus liikuda, ilma et ta end "kubujussina" tunneks. Kirsiks tordil on REBEL 360° helkuritega varustatud ja mõistagi on kombe sees nimesilt, et lasteaias vahetusse ega kaotsi ei läheks.

NB! Tegu on tagasi müügile toodud partiiga, mille kangapraak on parendatud ja testitud. Toodet müüakse -52% allahindlusega..

Koostis:
- Põhikangas: 92% PA 8% EA
- Det. kangas: 100% PL
- Tugevdus: 100% PA
- Vooder: 54% PA 46% PL
- Vatiin: 100% PL

Masinpesu 40°C; keemiline keelatud; pesta eraldi; sulgeda tõmblukud enne pesu; mitte kasutada pesupehmendit; rippkuivatus; ei vaja triikimist

Küsimuste korral võta meiega julgelt ühendust. Tel: +372 511 4044 või e-mail: info@bredenkids.ee

Vaata ka kokkusobivaid tooteid.

Lisa oma arvustus
Toode:Talvekombe REBEL
Sinu hinnang
To Top