Facebook Pixel

100% RAHA TAGASI GARANTII

Sa oled valinud välja oma ideaalse toote, pannud selle ostukorvi, maksnud ja toote saabumist rõõmsalt oodanud ja... kodus proovides selgub, et see ei ole ikkagi päris see, mida tahtsid. Ära muretse – kõik on endiselt hästi!

Sul on kaks võimalust

  • Tagasta toode ja küsi raha tagasi

  • Tagasta toode ja vaheta see uue suuruse või värvi vastu


KUIDAS TAGASTAMINE KÄIB?

1. Esita tagastustaotlus aadressile tagastused@bredenkids.ee

-------------------------
1. NIMI:
2. TELLIMUSE NUMBER:
3. ÜMBERVAHETAMINE:

TOODE, MILLE SAADAN TAGASI
Nimi: ...
Muster: ...
Suurus: ...


TOODE, MIDA SOOVIN ASEMELE
Nimi: ...
Muster: ...
Suurus: ...

4. TAGASTAMINE:

TOODE, MILLE SAADAN TAGASI
Nimi: ...
Muster: ...
Suurus: ...

-------------------------

2. Mine tagasi automaadi juurde ja tegutse vastavalt

Omniva tagastus: Vali Omniva pakiautomaadi menüüst "Tagasta pakk", seejärel sisesta sms-ga või e-kirjaga tulnud tagastuskood ning kleebi automaadi väljastatud aadresskaart pakile. Pane pakk avanenud kappi ning kinnita tagastamine vajutades "Kinnita"

Smartposti tagastus: Vali Smartposti pakiautomaadi menüüst "Paki tagastamine" ning sisesta sama kood, millega toimus paki väljastamine. Seejärel avaneb uks ning saad paki kappi panna. Peale ukse sulgemist kinnita tagastus, vajutades "Prindi kviitung"

MU TOODE ON PRAAK!

Huuh, see on see koht, kus meil käib alati südamest jõnks läbi. Kui tõesti peaks toote kasutamisel selguma see äärmiselt piinlik ja üldse mitte tahtlik olukord, et tootel on õmblus- või kangapraak, siis võta meiega julgelt ühendust ja saada tootest pilt. Nii saame teha kõik endast oleneva, et kahetsusväärne olukord kiiresti lahendada ning tulevikus ühe hea õppetunni võrra rikkamad olla.
To Top