OUTLET

SUVEL PUHKAME!
Vahemikus 19.06.- 05.08.2022 on outlet suletud!

Bredeni outlet poeke asub Märjamaal, aadressil Pärnu mnt 66 ning on avatud laupäeviti ajavahemikus 11.00 - 15.00. Outletis on müügil -50% soodushinnaga tootenäidised ja pisivigadega esemed ning e-poe kaubavaliku viimased eksemplarid.

Aga mida Bredeni outletti müügile jõudvad veidike "erilised" tooted endast kujutavad?
Teeme selgeks:

  • • Pisivigadega tooted, mis pole e-poe karmi kvaliteedikontrolli läbinud, kuna esinevad kasutamist ning üldist välimust mitte mõjutavad mustri- või õmblusdefektid.
  • • Tootearendusosakonna prototüüpid ehk erinevate arendusprotsessis olevate mudelite ainueksemplarid.
  • • Fotonäidised ehk spetsiaalselt fotosessioonideks õmmeldud ning pildistamistel vaid korra kantud uueväärsed esemed.
  • E-poe kaubavaliku viimased eksemplarid ehk üksikutes suurustes ja mustrites tooted, mis e-poest müügilt maha võetud.

Bredeni outlet on avatud:

L : 11.00 – 15.00

SUVEL PUHKAME!
Vahemikus 19.06.- 05.08.2022 on outlet suletud!

Olulisi teadmisi Breden outleti kohta ehk olulised korduma kippuvad küsimused:

Kas Bredeni outletis kehtivad Bredeni kinkekaardid ja e-poes kogutud boonuspunktid?

Paraku mitte. Bredeni outlet kauplus on selles mõttes eriline, et erilised tooted, erilised hinnad ja seetõttu ka erilised tingimused ning boonusraha ja kinkekaardid saad letti lüüa ainult e-poes.

Kas Bredeni outletis šopates saab koguda Bredeni boonuspunkte?

Paraku ei saa, kuna E-pood ja outlet toimetavad erinevates süsteemides ning nende vahel puudub püsikliendiprogrammi, ostude ja muu säärase info jagamist võimaldav ühendus. Vaata ka eelmist punkti.

Kas e-poest tellitud kauba saab kätte ka Bredeni outletist?

Paraku ei saa. E-poest tellitud kaubad paneme Sinu poole teele hoopis teisest kohast ehk Märjamaa laost ning garanteerimine, et see on Sulle palju mugavam ja kiirem lahendus, sest pakid reisivad üle Eesti väga ruttu ja jõuavad Sulle koju, lähimasse pakiautomaati või postkontorisse ikka ja alati 1-3 tööpäeva jooksul.

Kas ma e-poest tellitud kaupa saan tagastada Bredeni outletti?

Ei, ka seda kahjuks ei saa. Kuna E-pood ja outlet toimetavad erinevates süsteemides, kulgeb tagastamine täpselt samamoodi nagu alati - mõnusalt, mugavalt, kiiresti ja tasuta pakiautomaatidest.

Kas Bredeni outletist ostetud tooteid on võimalik ümber vahetada või tagastada?

Bredeni outletist ostetud tooteid ei saa tagastada ega ümber vahetada ja seda ühel väga lihtsal põhjusel - iga outletis olev toode ongi tihtipeale ainueksemplar. Lisaks saad kõigi toote võimalike puudustega tutvuda kohapeal enne ostu sooritamist. Kui vaja, saad nõu küsida ka poes töötavalt Bredeni eksperdilt, kes Sind hea meelega igati aitab. Ning kui Sa seejärel ostutehinguga kinnitad, et oled eseme omadustega põhjalikult tutvunud, siis hilisemaid pretensioone me enam ei arvesta. Erandiks on vaid mõne peidetud puuduse ilmnemine, mille puhul on kliendil õigus esitada kauplejale pretensioon 2 aasta jooksul.

Kas Bredeni outletis müüakse praaki?

Meile on väga oluline, et teaksid, et me ei müü outletis õmbluspraaki, vaid igati terveid, korralikke, funktsionaalseid ja Bredeni teada-tuntud kvaliteedistandardile vastavatest materjalidest valmistatud tooteid, mida ei saa lihtsalt e-poes realiseerida, kuna e-poe kvaliteedisõel on ää-äää-äärmiselt tihe. Tooted, mis on ühel või teisel põhjusel sattunud õmbluspraagi hulka, ei tule iialgi kuhugi müüki, seega viltuseid õmblusi, katkisi või auklikke tooteid või muud säärast ei näe Sa outletis iialgi. Outleti tooteil leidub näiteks pisikesi iluvigu või esineb suurusnumbri mittevastavust toote sees oleva sildi infoga. Lisaks on oluline ka see, et teaksid, et outlet pakub tõeliselt palju avastamis-, leidmis- ja säästmisrõõmu, mitte ebameeldivaid üllatusi!

To Top