Laste müts-sallid

Bredeni müts-sallil on tuukrimütsi praktilisus, aga mütsi ja salli silmipaitav välimus. Mütsiosa on Bredeni mugava klassikalise mütsi lõike järgi, millele on lisatud praktiline kaeluse osa. Salliosa on võimalik lükata lõua alla, kanda lõua peal või vajadusel ninal. Salli pikendatud esi- ja tagaosa hoiavad rindkere soojana.

Bredeni müts-sall on lasteaiakindel – rinnaesine, kurk, kael, kõrvad ja kukal on soojas ilma, et õpetaja last pidevalt jälgima peaks. Lisaks suudab laps selle endale ise pähe tõmmata ja ära võtta.

Puuvillane müts-sall sobib kandmiseks kevad-sügis hooajal. Meriinovillase voodriga sallmüts on väga hea üleminekumüts sügisest talve ja talvest kevadesse. Soovituslik kandmistemperatuur on sel +5 kuni -7°C, seega ideaalne toode enamus aastast meie kliimavöötmes :) Soojemad talvemütsid on paksema talvise meriinovoodriga või fliisvoodriga (-7°C ja enam).
Kõik tooted on märgistatud temperatuuriikooniga, mis soovitab sobivaimat aega müts-salli kandmiseks.

VAATA VEEL:  beebimütsidtalvemütsidtorusallidretuuspüksidlaste kombekadmeriinovill, Bredeni müts-sall: tuukrimütside uus generatsioonLapse õigesti riietamine aitab vältida külmetushaiguseid

Desc

4 Toodet

View as Võrk Kuva listina
per page
 1. Erihind 14,90 € Regular Price 34,90 €
  Müts-sall BREDEN
  Rating:
 2. Erihind 14,90 € Regular Price 34,90 €
  Müts-sall BREDEN
  Rating:
 3. Erihind 14,90 € Regular Price 34,90 €
  Müts-sall BREDEN
  Rating:
 4. Erihind 19,90 € Regular Price 39,90 €
  Nokaga müts-sall BENT
  Rating:
Desc

4 Toodet

View as Võrk Kuva listina
per page
To Top