Laps mänguväljakul +5 °C ja enam

Kõik, kes kasvõi kordki on lapsega õues käinud, teavad, et mänguväljak tõmbab kui magnetiga. Ja tõmmaku pealegi, sest juhul, kui paned talle selga järgmised asjad, võid olla muretu ning lasta tal kasvõi tundide kaupa liivakastis ja liumäel toimetada. Meie soovituseks mänguväljakul müttavale lapsele on: 

 - Pikkade varrukatega meriinopluus LOVISA käib esimese kihina vastu nahka ning hoiab lapse ülakeha mõnusalt sooja ja kuivana, reguleerides ka kehatemperatuuri. 
 - Pikad meriinovillased retuuspüksid LUDDE juhivad niiskuse kehapinnalt eemale ja pakuvad lisasoojust juhul, kui tuleb ette külmal pinnal istumist. 
 - Dressipüksid ENZO on tänu veekindlatele detailidele täiesti äpardustevabad. Tõmba lihtsalt lapiga puhtaks ja asi korras!
 - Luku ja veekindlate detailidega dressipluus ESPEN on justkui kevadjope ja dressipluusi ristand - piisavalt tuulekindel, et pakkuda kaitset, ent samas piisavalt kerge ja hingav, et mitte ajada higistama.
 - Topeltpuuvillane müts-sall BREDEN, mis käib pähe ja peast ära kiiremini kui 1-2-3. Kõik lapsed oskavad ja tahavad müts-salli kasutada, sest iseseisev olla on täiega äge!

Desc

3 Toodet

View as Võrk Kuva listina
per page
  1. 39,90 €
    Müts-sall BREDEN
    Rating:
  2. Erihind 48,90 € Regular Price 59,90 €
    Dressipluus veekindlate detailidega ESPEN
    Rating:
Desc

3 Toodet

View as Võrk Kuva listina
per page
To Top