Laps lasteaias +5 °C ja enam

Laps peab lasteaias ise hakkama saama, see on fakt! Ja just selle tõttu peab tema lasteaia varustus olema võimalikult lihtne, kuna vastasel korral jäävad vajalikud asjad lihtsalt lasteaia kappi seisma ega saa oma ettenähtud ülesandeid täita. Meie soovitusteks õues müttavale lasteaialapsele on: 

 •  - Meriinovest VILLE, mida kasutatakse esimese kihina riiete all. Pane lapsele vest hommikul selga ja võta õhtul ära. Vest aitab hoida rindkere ja selga soojana, tekitamata samas kohmakat “kubujussi” tunnet.Lihtne!
 •  - Orgaanilisest GOTS puuvillast särk RIKA, mis on pehme, õhuline ja hingav ning mille pikad varrukad aitavad õueriiete all sooja hoida.
 •  - Pikkade säärte ja vabalt istuva lõikega retuuspüksid EMIL, mis sobivad ühtviisi hästi nii poistele kui ka tüdrukutele.
 •  - Veekindlate detailidega õuedressikombe ELON või suurema lapse puhul komplektina dressipüksid ENZO ja dressipluus ESPEN, mis ei aja higistama ning on lihtsasti hooldatav. Tõmba lihtsalt lapiga porist puhtaks! Kui tundub, et õues on jahedam, siis asenda dressipluus ESPEN sobiva jopega.
 •  - Topeltpuuvillane müts-sall BREDEN, mis käib pähe ja peast ära kiiremini kui 1-2-3. Kõik lapsed oskavad ja tahavad müts-salli kasutada, sest iseseisev olla on äge!

Desc

6 Toodet

View as Võrk Kuva listina
per page
 1. Erihind 29,90 € Regular Price 39,90 €
  Müts-sall BREDEN
  Rating:
 2. 29,90 €
  Pluus RIKA
  Rating:
 3. 26,90 €
  Püksid EMIL
  Rating:
 4. Erihind 33,90 € Regular Price 44,90 €
  Meriinovest VILLE
  Rating:
 5. Erihind 48,90 € Regular Price 59,90 €
  Dressipluus veekindlate detailidega ESPEN
  Rating:
Desc

6 Toodet

View as Võrk Kuva listina
per page
To Top