Kõndiv beebi +5 °C ja enam

Kes jalad alla saab, see lompi kipub! Et vältida märga peput, põlvi ja küünarnukke, tuleb esimesi samme tegevale ja lõputult uudishimulikule beebile panna selga võimalikult niiskuskindlad, ent samas õhku läbi laskvad riided. Meie soovitused vankri kõrval tuterdavale maailmaavastajale on: 

 - Meriinovillane aluskombe MJORN käib esimese kihina otse vastu nahka ning on oma kahepoolse täies kehapikkuses avaneva lukuga äärmiselt kasutajasõbralik. Meriinovill juhib niiskuse kehapinnalt eemale ja aitab vähendada ka lekkivast mähkmest tingitud ebamugavustunnet. 
 - Veekindlate detailidega õuedressikombe ELON on samuti kahepoolse täies kehapikkuses avaneva lukuga, mistõttu saab last riietada eriti kärmelt. Veekindlad detailid strateegilistes kohtades aitavad märja ilmaga kuivaks jääda ning on lihtsasti puhastatavad. Vajadusel mahub meriinopesu ja õuedressikombe vahele kenasti ka veel üks kiht riideid - vastavalt lapse külmakartlikkusele kas meriino- või puuvillasest materjalist. 
 - Paelte ja tuuletõkkega topeltpuuvillane müts HAPPY on kõrvade, otsmiku ning kukla piirkonnast suisa neljakihiline, pakkudes eriti tõhusat kaitset. Paelad aitavad mütsil kindlalt paigal püsida. 
 - Pikendatud ja laiendatud kaelaosaga topeltpuuvillane torusall TARON sobib imehästi nii suurematele kui väiksematele põnnidele, kuna järgib kaela kuju, püsib hästi paigal ning hoiab sooja. 

Desc

2 Toodet

View as Võrk Kuva listina
per page
  1. Erihind 17,49 € Regular Price 26,90 €
    Müts HAPPY
    Rating:
  2. 24,90 €
    Torusall TARON
    Rating:
Desc

2 Toodet

View as Võrk Kuva listina
per page
To Top