Vankris magav beebi +5 °C ja enam

Oma esimese eluaasta veedavad kõik beebid valdavalt magades. Nad teevad mõnusaid uinakuid võrevoodis, turvahällis, süles, kandelinas, kõhukotis, tegelustekil… kõikjal, kus juhtub. Ja loomulikult magavad nad vankris! Õues magamiseks beebi riietamine on aga paras teadus: näiteks tuleb meeles pidada, et vanker toimib kui üks lisa riidekiht ning alati on parem panna beebile selga pigem vähem kui rohkem riideid, sest ülekuumenemine on talle eluohtlik. Vastavalt lapse individuaalsele külmatunnetusele tasub alati hoida käepärast kas villast tekki või kasutada õhemat soojakotti. Et beebil oleks õues mõnus tududa, soovitame kasutada: 

 - Meriino-siidist luksuslik beebikombe LAURA ühendab endas nii siidi kui ka mulesing free meriinovilla imelised omadused. Siidivill on kasutatav aastaringelt, kuna sooja ilmaga see jahutab ja jahedaga soojendab. Kahepoolne lukk muudab mähkmevahetuse eriti kiireks ja lihtsaks. 
 - Topeltpuuvillane beebikombe BJORN on igale lapsevanemale kui taeva kingitus. See pehme, hingav ja topeltsuuruses pealiskombe näeb lisaks kõigele muule ka eriti armas välja. 
 - Meriinovoodriga beebimüts GEA ühendab endas puuvilla ja meriinovilla suurepärased omadused, hoides beebi pea õrnalt soojas, kattes kindlalt kõrvad ja kukla, jättes siiski silmad vabaks, et beebi saaks ärgates maailma uudistada. Paelad aitavad mütsil kindlalt paigal püsida. 
 - Beebide kolmnurksall GIRTE on ideaalne kaaslane beebimütsile GEA, kuna on samuti meriinovoodriga. Kaks kõrvuti asetsevat trukki aitavad suurust reguleerida, mis muudab üheainsa salli kantavaks terve beebi esimese eluaasta jooksul. 
 - Meriinovoodriga beebipapud BABU hoiavad pisikesed jalad mõnusalt soojas ning püsivad tänu pikkadele ja tõhusatele soonikutele kindlalt jalas. 
 - Meriinovoodriga beebikindad BALE ja BAIR hoiavad väikesed käekesed kenasti soojas ning püsivad kindlalt käes. BALE kindad on pöidlaga ja BAIR kindad ilma pöidlata. Ühendav nöör aitab kindakestel koos püsida! 

Desc

5 Toodet

View as Võrk Kuva listina
per page
  1. Erihind 14,24 € Regular Price 21,90 €
    Meriinovoodriga kindad pöidlaga BALE
    Rating:
  2. Erihind 34,95 € Regular Price 69,90 €
    Topeltpuuvillane kombekas BJORN
    Rating:
Desc

5 Toodet

View as Võrk Kuva listina
per page
To Top