Meriinovoodriga püksid MISTI

SKU
misti-hall-quiet-shade

Luku ja meriinovoodriga pusale MILA on ideaalseks kaaslaseks meriinovoodri ja eriti mõnusalt laia värvliga dressipüksid MISTI, mille puhul tekib täpselt sama küsimus: kuidas me siiani ilma nendega oleme hakkama saanud? Lai värvel ja pikad soonikud tagavad pika kandmisaja ning meriinovooder pakub vajalikku lisasooja ilma selleta, et laps higistama hakkaks. Ideaalsed kaaslased näiteks autosõiduks, külla ja poodi minekuks ehk hetkedeks, mil pole vaja pikalt õues viibida ega taha ka lapse riietamisega jännata ja higistada. Teisisõnu, koos moodustavad MILA ja MISTI tandemi, mis võrdväärne beebide meriinokombega MAJOR. Praktilised tumedad värvid teevad ka emme elu lihtsamaks.

Meriinovill on soe ja pehme. Seda saavad kanda ka kõige tundlikuma nahaga lapsed, sest meriinovill ei "hammusta" ega "torgi". Sobib ka atoopilise nahaga lastele, kuna meriinovill on ka antibakteriaalne.

Detailid: 95% puuvill 5% elastaan. Vooder: 100% Öko-Tex® meriinovill

Kõiki Bredeni meriinotooteid võib pesta masinas vastava villapesu programmiga. Kuivata tasapinnal.

Kahtled suuruse valikul või soovid midagi täpsustada? Võta meiega ühendust! Tel: +372 511 4044 või e-mail: info@bredenkids.ee

Vaata ka kokkusobivaid tooteid.

Lisa oma arvustus
Toode:Meriinovoodriga püksid MISTI
Sinu hinnang
To Top