Facebook Pixel

Meriinovoodriga müts MIKA

SKU
mika-turkiis-tibetan-stone

100% Öko Tex® meriinovillase voodriga müts MIKA sobib kandmiseks nii, sügisel, talvel kui ka kevadel. Soovitatav temperatuur on +5 kuni -7 °C. Müts hoiab kenasti ümber pea ja kõrvad ei lähe paljaks. Pehmed paelad annavad kindluse, et müts püsib ka siis peas, kui Sina seda parasjagu kinni ei hoia.

Meriinovillase voodriga müts on ERITI SOBILIK KERGESTI HIGISTAMA hakkavale lapsele, kuna meriinovill REGULEERIB KEHATEMPERATUURI ning vajadusel IMAB NIISKUSE endasse, jättes seejuures lapse nahale kuiva tunde. Meriinovill on küll õhukesem kui fliis, kuid hoiab suurepäraselt sooja ka külmal talvel.

Meriinovill on pehmeim vill, sobides seetõttu eriti HÄSTI lapse TUNDLIKULE NAHALE. Samuti atoopilise nahaga lastele, kuna on ka ANTIBAKTERIAALSE toimega. Kõiki Bredeni meriinotooteid võib pesta masinas vastava villapesu programmiga. Pealis: 95% GOTS orgaaniline puuvill 5% elastaan. Vooder: 100% Öko Tex® meriinovill.

Nõuanne: mütsi suurus vali lapse peaümbermõõdu, mitte olemasoleva mütsi või lapse vanuse järgi. Küsimuste korral võta meiega julgelt ühendust. Tel: +372 511 4044 või e-mail: info@bredenkids.ee

Vaata ka kokkusobivaid tooteid.

Lisa oma arvustus
Toode:Meriinovoodriga müts MIKA
Sinu hinnang
To Top