Facebook Pixel

Meriinovoodriga müts CAMY

SKU
camy-paabulind-roosa-munt

100% Öko Tex® meriinovillase voodriga müts CAMY sobib kandmiseks talvel, kui temperatuurid langevad -7 kraadist madalamale. Tänu pehmetele paeltele püsib müts CAMY peas ka lastel, kes kipuvad klassikalist mütsi peast ära kiskuma. Paks meriinovooder ei “hammusta”, on pehme ja hoiab soojas ka kõige külmakartlikuma lapse.

Meriinovillase voodriga müts on ERITI SOBILIK KERGESTI HIGISTAMA hakkavale lapsele, kuna meriinovill REGULEERIB KEHATEMPERATUURI ning vajadusel IMAB NIISKUSE endasse, jättes seejuures lapse nahale kuiva tunde. Meriinovill on küll õhukesem kui fliis, kuid hoiab suurepäraselt sooja ka külmal talvel. Meriinovill on pehmeim vill, sobides seetõttu eriti HÄSTI lapse TUNDLIKULE NAHALE. Samuti atoopilise nahaga lastele, kuna on ka ANTIBAKTERIAALSE toimega.

Kõiki Bredeni meriinotooteid võib pesta masinas vastava villapesu programmiga. Pealis: 95% GOTS orgaaniline puuvill 5% elastaan. Vooder: 100% Öko Tex® mulesing free meriinovill.

Nõuanne: mütsi suurus vali lapse peaümbermõõdu, mitte olemasoleva mütsi või lapse vanuse järgi.

Kahtled suuruse valikul või soovid midagi täpsustada? Võta meiega ühendust! Tel: +372 511 4044 või e-mail: info@bredenkids.ee

Vaata ka kokkusobivaid tooteid.

Lisa oma arvustus
Toode:Meriinovoodriga müts CAMY
Sinu hinnang
To Top