Facebook Pixel

Meriinovoodriga beebikombekas MAJOR

SKU
major-maed-hall-munt

100% meriinovillase voodriga kombekas on parim valik kui soovid last lihtsalt ja mugavalt riidesse panna ka talvisel ajal. Kombekas täidab nii esimese kui ka teise kihi funktsiooni. Talvel kasuta esimese ja ainsa kihina õuekombeka all ning kevad/sügis hooajal pealmise kihina õuekombeka asemel. Lisaks on meriinovoodriga kombekas väga hea valik autosõitude ajal, sügisest kuni kevadeni.

Kombekal on tagasikeeratavad soonikud, mis tagavad pikema kandmisaja. Pikalt avanev ja kahepoolne lukk hõlbustab riietumist. Luku otsas olev klapp kaitseb hõõrdumise eest.

Meriinovillane kombekas on parim esimese kihi riietus külmal ajal kuna reguleerib kehatemperatuuri ja hoiab beebi soojas. Kui laps peaks paksude õueriiete all higistama, imab meriino niiskuse endasse, kuid ei muutu samal ajal niiskeks ning lapsel ei hakka külm.

Meriinovilla saavad kanda ka kõige tundlikuma nahaga lapsed, sest meriinovill ei ”hammusta” ega ”torgi”. Meriinovill on antibakteriaalne ja sobib ka atoopilise nahaga lastele.

Kõiki Bredeni meriinotooteid võib pesta masinas vastava villapesu programmiga. Pealis: 95% GOTS orgaaniline puuvill 5% elastaan. Vooder: 100% Öko Tex® meriinovill.

Kahtled suuruse valikul või soovid midagi täpsustada? Võta meiega ühendust! Tel: +372 511 4044 või e-mail: info@bredenkids.ee       

Vaata ka kokkusobivaid tooteid.

Lisa oma arvustus
Toode:Meriinovoodriga beebikombekas MAJOR
Sinu hinnang
To Top