Facebook Pixel

KOHALETOIMETAMINE

Ostlemine tehtud ja mõtled, et kaua sa seda ägedat mütsi nüüd ootama pead? Kuna meile endale ka väga oodata ei meeldi, siis ei taha me, et ka Sina oma tellimust väga kaua ootama peaksid. Me anname endast parima, et pakk võimalikult kiiresti Sinuni jõuaks. r.

MA SAAN PAKI KÄTTE 1 PÄEVAGA?

Just nii!
Kui esitasid tellimuse E-R hiljemalt kell 15.00, läheb pakk teele samal päeval ning järgmisel päeval võid oodata juba rõõmuSMSi. Hilisemad tellimused postitame järgmisel päeval ning siis jõuab pakk Sinuni ülejärgmisel päeval. Kui esitasid tellimuse reedel peale kella 15.00 või laupäeval/pühapäeval, siis alustab tellimus oma teekonda Sinu poole esmaspäeval ning rõõmuSMS saabub teisipäeval.

KES?
KUS?
TARNEAEG
TASU
Tellimus tehtud: E-R kuni 15.00 E-N peale 15.00 R peale 15.00 ja L,P
Itella pakiautomaat Eesti 1 päev 2 päeva 2-3 päeva 2.59 €
Itella pakiautomaat Soome 4 päeva 5 päeva 5-7 päeva 9.9 €
Itella postkontor Soome 5 päeva 6 päeva 6-8 päeva 9.90 €
Omniva pakiautomaat Eesti 1 päev 2 päeva 2-3 päeva 2.59 €
DPD pakiautomaat Eesti 1-2 päeva 2-3 päeva 3-4 päeva 1.99 €

TASUTA TRANSPORT

Telli vähemalt 35€ eest ja transpordikulu tellimusele ei lisandu (kehtib Eesti sisestele tellimustele). Mine ja osta omale selle raha eest kasvõi šokolaadi!.

TAGASTAMINE JA ÜMBERVAHETAMINE – meie kanname kulud, päriselt ka!

Telli 10 erinevat mütsi, proovi neid kodus pähe ja otsusta siis, mis edasi saab – kas jätad kõik endale või ainult ühe. Tagastamine ja ümbervahetamine on meie kulul. Kas pole mitte hea uudis?

Tagastamine/ümbervahetamine käib väga lihtsalt.

  • Esita e-poes tagastusavaldus

    Kui tegid tellimuse sisse logituna, siis kliki Minu konto lehel vastaval tellimusel, vajuta toote juures tagastamise ikooni ning esita tagastamise avaldus. Kui tegid tellimuse külalisena, pead tegema mõned klikid rohkem. Tagastuse saad teha siin (link).

  • Mine tagasi sinna, kus pakki kätte said (Omniva, Itella või DPD pakiautomaat/-pood), sisest tagastuskood ja saada pakk meile tagasi.

    Kui oleme avalduse kätte saanud, võtame Sinuga kiirelt ühendust ja saadame teele kas uued tooted või teeme tagasikande – just nii nagu Sina soovid, ilma lisaküsimusi esitamata.

To Top