Facebook Pixel

MA SAAN PAKI KÄTTE 1 PÄEVAGA?

Just nii!
Kui esitasid tellimuse E-R hiljemalt kell 15.00, läheb pakk teele samal päeval ning järgmisel päeval võid oodata juba rõõmuSMSi. Hilisemad tellimused postitame järgmisel päeval ning siis jõuab pakk Sinuni ülejärgmisel päeval. Kui esitasid tellimuse reedel peale kella 15.00 või laupäeval/pühapäeval, siis alustab tellimus oma teekonda Sinu poole esmaspäeval ning rõõmuSMS saabub teisipäeval.

PS! Ilusat peatset taasiseseisvumispäeva! Täna alates kella 15.00 tehtud tellimused lähevad teele kolmapäeval!   :)  


KES

Pakiautomaat

   (Itella + Omniva)   

Posti

KUS

EESTI         SOOME

   TARNEAEG   

     1-3 tööpäeva      1-5 tööpäeva    

        TASU

    2,95€ või 3,50€            4,90€
TASUTA TRANSPORT

Telli vähemalt 35€ eest ja transpordikulu tellimusele ei lisandu (kehtib Eesti sisestele tellimustele). Mine ja osta omale selle raha eest kasvõi šokolaadi!


TAGASTAMINE JA ÜMBERVAHETAMINE – meie kanname kulud, päriselt ka!

Telli 10 erinevat mütsi, proovi neid kodus pähe ja otsusta siis, mis edasi saab – kas jätad kõik endale või ainult ühe. Tagastamine ja ümbervahetamine on meie kulul. Kas pole mitte hea uudis?

Tagastamine/ümbervahetamine käib väga lihtsalt.

  • - Esita tagastusavaldus

    Tagastuse saad teha siin.

  • - Mine tagasi sinna, kus pakki kätte said (Omniva, Itella või DPD pakiautomaat/-pood), sisesta tagastuskood ja saada pakk meile tagasi.

    Kui oleme avalduse kätte saanud, võtame Sinuga kiirelt ühendust ja saadame teele kas uued tooted või teeme tagasikande – just nii nagu Sina soovid, ilma lisaküsimusi esitamata.

To Top