Facebook Pixel

KOHALETOIMETAMINE

Ostlemine tehtud ja mõtled, et kaua sa seda ägedat mütsi nüüd ootama pead? Kuna meile endale ka väga oodata ei meeldi, siis ei taha me, et ka Sina oma tellimust väga kaua ootama peaksid. Me anname endast parima, et pakk võimalikult kiiresti Sinuni jõuaks.

MA SAAN PAKI KÄTTE 1 PÄEVAGA?

Just nii!
Kui esitasid tellimuse E-R hiljemalt kell 15.00, läheb pakk teele samal päeval ning järgmisel päeval võid oodata juba rõõmuSMSi. Hilisemad tellimused postitame järgmisel päeval ning siis jõuab pakk Sinuni ülejärgmisel päeval. Kui esitasid tellimuse reedel peale kella 15.00 või laupäeval/pühapäeval, siis alustab tellimus oma teekonda Sinu poole esmaspäeval ning rõõmuSMS saabub teisipäeval.

PS! Suvise allahindluse tõttu võib pakkide jõudmine pisut viibida. Anname endast parima, et võimalikult kiiresti Sinu pakk postitada! :)

KES Pakiautomaat (Itella+Omniva) Posti
KUS Eesti Soome
TARNEAEG 1-3 tööpäeva 1-5 tööpäeva
TASU 2,95€ või 3,50€ 4.90€

TASUTA TRANSPORT

Tasuta transport tellides vähemalt 35€ eest ja transpordikulu tellimusele ei lisandu (kehtib Eesti sisestele tellimustele). Mine ja osta omale selle raha eest kasvõi šokolaadi!

TAGASTAMINE JA ÜMBERVAHETAMINE – meie kanname kulud, päriselt ka!

Telli 10 erinevat mütsi, proovi neid kodus pähe ja otsusta siis, mis edasi saab – kas jätad kõik endale või ainult ühe. Tagastamine ja ümbervahetamine on meie kulul. Kas pole mitte hea uudis?

Tagastamine/ümbervahetamine käib väga lihtsalt.

  • Esita tagastusavaldus

    Tagastuse saad teha siin.

  • Mine tagasi sinna, kus pakki kätte said (Omniva või Itella pakiautomaat/-pood), sisest tagastuskood ja saada pakk meile tagasi.

    Kui oleme avalduse kätte saanud, võtame Sinuga kiirelt ühendust ja saadame teele kas uued tooted või teeme tagasikande – just nii nagu Sina soovid, ilma lisaküsimusi esitamata.

To Top