KLIENDITUGI

Hei!
Mina olen Laura, õnnelike klientide spetsialist! Jah, see on minu ametinimetus – Customer Happiness Specialist. Ema ütles mulle, et olen väikesest peale üks suur maailmaparandaja olnud - tahtsin kogu aeg kõiki aidata ja võitlesin innukalt rahu ja õigluse nimel. Suuremaks saades olen seda rahu ja õigluse poolt natuke tagasi võtnud, et mitte ennast suurematesse sekeldustesse segada.
Aga endiselt on minu päeva parim osa see, kui saan kedagi abistada õige toote või suuruse valikul, aidata lahendada tellimisel ilmnenud tehnilisi viperusi või leida üles toode, mida klient väga osta tahab.
Paljud räägivad, et klienditeenindus on üks tänamatu töö. Pead tegelema virisevate ja ülbete klientidega ja mitte ühtegi rõõmsat ega tänulikku häält. Ma ei tea, mis see on, aga Bredeni kliendid on vist mingi eriline tõug. Täiesti siiralt, lihtsalt imeline on selliseid inimesi aidata ja teenindada. Isegi siis kui meie oleme vahel mingi apsaka teinud, on nad alati nii mõistvad ja toetavad.

Jäingi nüüd siia lobisema.

Ühesõnaga, mis ma öelda tahtsin oli see, et kui Sul peaks tekkima küsimusi, mis iganes teemal, siis vali allpool olevatest võimalustest endale sobivaim ja võta minuga julgelt ühendust.


Kuulmiseni!
Laura

To Top