Meriinovoodriga dressid

SOOJAD MERIINOVOODRIGA DRESSID: MILLAL JA KUIDAS KASUTADA?

Ega ilmaasjata öelda, et mida suuremad lapsed, seda suuremad mured. Üheks selliseks mureks on lapse riietamine. Tihtipeale kipuvad lapsevanemad heldimusega meenutama beebiaega, mil paigal püsiva pambu ainsateks riieteks olid vaid erinevad kombed. Kuna me tahame aga, et autosõidud ja sügis-kevadised jalutuskäigud jätkuks mõnusalt ka suuremate ja aktiivsemate põnnidega, kustusime ellu meriinovoodriga dressid MILA ja MISTI. Käesolev postitus annab vastuse küsimusele “meriinovoodriga dressid: millal ja milleks?”

PIDEV ARENG JA NEXT LEVEL TOOTED

Küllap oled märganud, et me teeme seda üsna tihti – paneme nimelt häid asju omavahel kokku! Eks ikka selleks, et juba niigi hea toode sootuks järgmisele tasemele viia. Näiteks annavad erineva paksusega meriinovoodrid ja muud vidinad juba aastaid Bredeni kuulsale müts-sallile talvist powerit juurde, seega võib öelda, et müts-sall on nagu omamoodi iPhone. BREDENIST sai BENT, seejärel BREM, seejärel CLAVAN ja siis MORRIS umbes nagu iPhone 2G-st on tänaseks saanud 11 Pro. Mida need õuedresside veekindlad detailidki muud on kui edasiarendus! Sellised next level head asjad on ka MILA ja MISTI ehk soojad dressid, mis kannavad endas nii Bredeni dressikollektsiooni kui ka meriinopesu kasulikke omadusi. Nendega saad oma last soojas hoida ka siis, kui kõik teised dressid juba ammu kapis järgmist suve ootavad.

MIS MERIINOVOODRIGA DRESSID NII HEAKS TEEB?

Dressipluus MILA on võtnud šnitti nii mõnestki teisest Bredeni pusast. Esiteks on tal lukk nagu senistel hitt-dressikatel ELIOT-il ja ESPEN-il ning mahukas kapuuts nagu EVA-l. Sama lugu ka dressipükstega MISTI, millel on siiani vaid beebipükstel kasutusel olnud lai ja veniv värvel ning tibake avaram lõige. Pealismaterjaliks on pehme ja orgaaniline GOTS puuvill ning voodriks meriinovill oma teada-tuntud headuses, hoides sooja, reguleerides lapse kehatemperatuuri ja juhtides niiskust kehapinnalt eemale. Seda muidugi juhul, kui panna MILA ja MISTI otse naha vastu või kasutada nende all esimese kihina meriinopesu. Kui paned nad aga puuvillaste toariiete peale, on endiselt tegu väga heade soojade dressidega, millega mõnus Eesti sügises ringi lipata.

Ühe asjaga on vaja siiski arvestada – MILA ja MISTI pole mõeldud Põrsas Peppa moodi lompides kargamiseks, kuna nad pole veekindlad. Võib-olla tulevikus õmbleme neile peale ka veekindlad detailid, aga seniks ei maksa nendega pori sisse istuda. Või noh… eks ikka võib, aga ainult siis, kui Sa viitsid neid pärast pesta ja kuivatada. Ei maksa unustada, et meriinovooder on antibakteriaalne ega armasta eriti tihedat pesu. Meriino saab villas sisalduva lanoliini abil “puhtaks” ka niisama esikus tuuldudes. Vast ongi parem mõelda MILA-st ja MISTI-st kui “veidi viisakamatest” dressidest, mis aitavad Sul lapse kiirelt riidesse saada, kui on vaja minna vanaemale külla, kinno, kohvikusse või autoga sõitma ning õues pole veel nii jahe, et jaksaks hakata kombede ja jopedega jamama. Ning miks mitte panna nad ka otse palja keha peale jahedamas toas või päris külma ilmaga lisasooja andva kihina jope või kombeka all.

Fotod: @viljarphoto @martaga_maailma @moskiito

Kui Sulle meeldis see postitus või tekkis lisaküsimusi, võid alati kirjutada! Veel parem on aga, kui annad meile oma e-maili aadressi, et saaksime ise Sulle kirjutada, kui tahame kasulikku infot saata või põnevaid pakkumisi ja üllatusi teha.

Head kasutamist!

Anne Soosalu

Anne Soosalu

Kommentaarid (0)

Nimi

Kommentaar

Seda lehte kaitseb reCAPTCHA ning kehtivad Google Privaatsuspoliitika ja Kasutustingimused.