Õuekombe ELON

ÕUEKOMBE ELON: 7 PÕHJUST, MIKS TA ON PARIM

Üks enimoodatud momente iga emme-issi elus on see, kui laps oma esimesed sammud teeb. Selline tuterdama õppimine tähendab aga paratamatult poriseid pepusid ja püksipõlvi. Kuidas säästa ennast lõputust pesu pesemisest, ent samas pakkuda lapsele muretu maailma avastamise võimalust? Appi tõttab veekindlate detailidega õuekombe ELON ehk edasiarendus Bredeni õuedressipluusist ESPEN ja –pükstest ENZO.

ELONI 7 PARIMAT OMADUST

Õuekombe ELON
Veekindlate detailidega kombe ELON

Õuekombe ELON on täiesti õigustatult ühe maailma uuenduslikuma mõtlemisega mehe Elon Muski nimekaim. Oleme ise täiesti kindlad, et suur Elon annaks oma heakskiidu sellele tibake kosmilise väljanägemisega väikesele ELONile. Miks? Siin on 7 põhjust:

  • Kõik strateegilised kohad nagu pepu, põlved, küünarnukid ja pea piirkond on kaetud PFC-vaba vee- ja kulumiskindla materjaliga, mille saad imelihtsalt niiske lapiga puhtaks tõmmata ja lapse tagasi liivahunnikusse saata.
  • Lapse keha vastas olevaks materjaliks on pehme ja soe seest uhutud orgaaniline GOTS puuvill, mis laseb nahal vabalt hingata ning töötab hästi kõigi teiste võimalike alusriiete kihtidega nagu näiteks meriinovill.
  • Kahepoolne lukk avaneb täispikkuses ning muudab riietumise ja muud vajalikud toimingud (näiteks mähkmevahetuse) eriti kiireks ja mugavaks.
  • Avar lõige, milles on arvestatud sellega, et ELONi alla peab mahtuma ka mitu kihti teisi riideid nagu meriinopesu ja toariided. Teiseks tagab disain liikumisvabaduse, mis lapsele õues hullamisel suisa hädavajalik.
  • Topeltsuurus pikendab õuekombe kasutusaega vähemalt poole võrra, mis tähendab, et sama kombet saab kanda nii käima õppiv kui ka lasteaias hullav põnn. Suurused ulatuvad kuni 98/104-ni.
  • Helkurdetailid varrukatel ja lukkudel muudavad lapse pimedas paremini nähtavaks.
  • Tumedad, praktilised ja stiilsed värvitoonid tagavad emmedele ja issidele südamerahu, et iga plekk ja plärakas kohe silma ei torkaks. Samuti esineb vähem tuhmumist!

KUIDAS PANNA ÕUEKOMBE KAUEM KESTMA?

Nagu iga asjaga, on ka Bredeni õuedressidega vaja silmas pidada paari lihtsat reeglit. Esiteks kehtib nende puhul sama seaduspära, mis meriinovilla puhul ehk pese nii harva kui võimalik ja eelista alati lapiga puhtaks tõmbamist ja tuulduma panemist pesumasinas pesemisele. Suhtu ELONisse umbes nagu jopesse, mida Sa ju ei pese pärast iga kasutuskorda. Kui Su põnn aga siiski peadpidi lompi sukeldub ja pesemine vältimatuks osutub, kasuta madalaid tsentrifuugipöördeid ning võimalikult väikest pesemistemperatuuri.

Väga heaks nõuandeks ükskõik milliste riideesemete puhul on pöörata need pahempidi ning sulgeda kõik lukud. Lisaks on eriti tähtis meeles pidada, et ükski Bredeni toode ei salli kuivatit ning eriti tundlikud on lukud, helkurdetailid ja veekindlad polsterdused, mida muuhulgas ei tohi ka triikida. Ja kui tõesti on vaja kortsus kombe sirgeks saada, triigi seda pahemalt poolt! Rohkem häid Bredeni riiete hooldamist puudutavaid nippe leiad meie e-poes asuvalt hooldusjuhiste lehelt. You’re welcome!

õuekombe Elon
Õuekombe ELON veinipunases värvitoonis.

Kui Sul jäi midagi segaseks või tekkis lisaküsimusi, võid alati kirjutada! Veel parem on aga, kui annad meile oma e-maili aadressi, et saaksime ise Sulle kirjutada, kui tahame kasulikku infot, põnevaid pakkumisi või kingitusi teha. 

Järgmise korrani!

Merle Leemet

Merle Leemet

Kommentaarid (0)

Nimi

Kommentaar

Seda lehte kaitseb reCAPTCHA ning kehtivad Google Privaatsuspoliitika ja Kasutustingimused.