MILLIST BEEBIKOMBET KANDA?

Blogiartiklit sellest, millist beebikombet kanda, on päris suur hulk meie sõpru ammu oodanud ja küsinud. Oleme saanud korduvalt vihjeid, et kliendid on mures ja segaduses ega oska omal käel otsustada, milline beebikombe millistesse oludesse sobib. Pole viga! Teeme selle nüüd ja kohe puust ette ja punaseks!

Meriinovoodriga beebikombe MAJOR

Bredenil on kokku hetkel neli kombekat, millest kõigil on oma eesmärk, väärtus ja kasutuskoht. Jah, neid saab ka omavahel kombineerida, aga on mõned olulised nüansid, mida tasub seejuures teada. Isegi parimate asjadega on nii, et kui neid ei kasutata selleks ette nähtus eesmärgil, võib kasutusmugavus langeda, kombeka eluiga lüheneda ja/või lapsel külm-palav hakata olukorras, kus seda kõige vähem vaja on.

FREDA EHK IDEAALNE KOMBE TUDUMISEKS

Magamiseks on kõige mugavam kasutada beebil tudukombet FREDA, mis hoiab lapse soojas, samas lubab jalataldadel hingata ega ole kõndides libe. Kuna lapsed kasvavad kiiremini kui me sageli (aga mitte alati) sooviksime, siis on tudukombel pikad soonikud. Nii saab ühte kombekat kasutada mitu suurust.

Meie tudukombekas on väga populaarne toode, sest selle kahepoolne lukk annab suurepärase võimaluse kiiresti lapsel mähet vahetada, teda potile panna või lihtsalt riietada. Ühekordne puuvillane materjal on keha vastas pehme ja hea. FREDA on mõeldud eelkõige tudumiseks, aga sobib hästi ka toas mängimiseks.

BJORN EHK BEEBIKOMBE TOPELTPUUVILLA KAITSEGA

Kombekas BJORN on kahekordse puuvillase kangaga, seega paksem ja soojem kui tudukombe. See sobib ideaalselt pealmiseks kihiks näiteks suveõhtutel (mis Eestis just väga palavad pole), soojal kevadilmal või ka autosõitudeks. Kellel on kodus jahedamad põrandad, näiteks puuküttega maamajades, siis võib BJORN kombekas olla väga mõnus riietus lapsele toas mängimiseks.

Tagasikeeratavad soonikud tagavad ka selle kombeka pikema kandmisaja ning pikalt avanev lukk võimaldab last kiirelt ja lihtsalt riidesse panna. Riietuse soojust saad ise reguleerida – pannes kombeka alla lisakihi, on laps soojemalt riides, kasutades ainult kombekat, on ta õhemalt riietatud. Pehme GOTS puuvillase trikotaaži pluss on materjali vastupidavuses ehk teisisõnu kangas ei lähe topiliseks ja põlvede kohtadele ei tule nii kiiresti auke.

MAJOR JA MINOR EHK BEEBIKOMBED, KUS KOHTUVAD MERIINO JA PUUVILL

Beebikombe MAJOR ja beebikombe MINOR on pealt GOTS orgaanilisest puuvillast, kuid seest 100% meriinovillase voodriga. Nende ainsaks vaheks on see, et MINORil käib kapuuts trukkidega küljest ära. Tegemist on soojemat sorti kombekatega, mille all ei tohiks olla ühtegi muud kihti, et meriinovooder oleks vastu keha ja saaks oma tööd tõhusalt teha. Nagu sa ehk juba tead, siis me jumaldame meriinovilla! Sel on imeline kehatemperatuuri reguleeriv toime, mistõttu higistades kangas jahutab last, külmatunde korral aga soojendab. Kui panna kombekale midagi alla, näiteks puuvillase bodi ja püksid, siis meriino head omadused ei saa toimida.

MAJOR ja MINOR kombekad on ideaalsed lapse sõidutamiseks autos sügisest kevadeni. Nii on ta autos soojas, aga mitte palavas. Kui õues on külm, siis sobib kombekas ainukese kihina õuekombeka alla. Kevadisel ajal, mil välistemperatuur on juba lapsesõbralikum, võib kombekat ka pealmise kihina kasutada. Sel juhul kasuta alumise kihina meriinovillaseid tooteid, näiteks meie 100% meriinovillast kombekat MJORN.

MJORN JA MILTON EHK KOMBED, MIS KIHILISE RIIETUSE VUNDAMENDIKS

100% meriinovillased, pehmed ja mõnusad kombekad MJORN ja MILTON sobivad äärmiselt hästi alumiseks kihiks õueriietele. Need muudavad lapse riietamise palju kergemaks – käid ujumas, lähed õue, sõidad autoga – paned kombe selga, kevad/sügis või talvekombeka peale ning võsuke ongi valmis! Ei mingeid sukapükse, bodisid ja kampsuneid….

Teame, et mõnedel peredel on MJORN kasutusel ka tudukombena. See on hea idee, kui magamistuba on jahedam või on laps väga külmakartlik. Meriinokombekas tudub pisike kui lambatalleke, nii hästi ja soojalt! Üks asi selle kombekaga aga on – see ei sobi toas mängimiseks, eriti käputamiseks. Meriinovill on õrn ja nii võivad põlvedesse tulla augud. See fakt võib lapse küll ükskõikseks jätta, aga vanemana sa selle üle tõenäoliselt ei rõõmusta. Siin tulebki appi MILTON, millel on strateegilistes kohtades ehk põlvedel ja küünarnukkidel puuvillased polsterdused.

LÜHIKOKKUVÕTE:

  • FREDA – ühekordsest puuvillast kombekas tudumiseks ja toimetamiseks.
  • FAYA – ühekordsest puuvillast suvekombekas tudumiseks ja toimetamiseks.
  • BJORN – kahekordne puuvillane kombekas pealmiseks kihiks või autosõiduks.
  • MAJOR ja MINOR – meriinovillase voodriga kombekas ainukeseks kihiks autosõiduks või alumiseks kihiks õue.
  • MJORN ja MILTON – 100% meriinovillane kombekas alumiseks kihiks.

Nii, armas sõber, ma loodan, et see ülevaade oli nii lihtne, selge ja arusaadav, kui ma sulle lubasin. Püüdsin tuua välja meie nelja kombeka erinevused ja näidetena anda ideid, kus neid kõige mõnusam on kanda. Oleme kõikidele kombekatele teinud pikad ja hästitöötavad lukud ning tagasikeeratavad soonikud, et lapsel oleks mugav kanda ja et vanematel oleks kaua aega mureta!

Kui sul jäi midagi segaseks või tekkis lisaküsimusi, siis võid mulle alati kirjutada 🙂

Merle Leemet

Merle Leemet

Kommentaarid (0)

Nimi

Kommentaar

Seda lehte kaitseb reCAPTCHA ning kehtivad Google Privaatsuspoliitika ja Kasutustingimused.