MILLAL KANDA ÕUEDRESSE?

Bredeni üks täiesti unikaalsetest toodetest on õuedressid, mis said alguse nagu paljud teised tooted – mõttest, et turult on just selline meie perele vajalik toode puudu. Teiste vanematega oma mure jagades selgus, et nemadki on sama meelt. Sügis-kevadel (ja tegelikult Eesti suve arvesse võttes aastaringselt) kui päike sillerdab, kuid maa on märg ja porine, on väga raske sobivaid õueriideid leida. Kilepükstega hakkab palav, dressid saavad kiirelt mustaks. Lõputult pesta ju ka ei jaksa! Lisaks ei taha mudaplekid dressidelt hästi maha tulla, kuna pori on üks igavesti jonnakas tegelane! Mõtlesin, et miks ei võiks kiiremini määrduvad kohad veekindla materjaliga katta. Siit sündiski idee Bredeni ainulaadsetest õuedressidest.

Koos tootearendusega saime valmis tuntud headuses GOTS orgaanilisest puuvillast dressid, mille “strateegilistel” osadel on pori- ja niiskuskindel lisakaitse. Katsime pükste põlved ja pepuosa ning dressipluusi varrukaotsad ja esitaskud nn superkangaga – Öko-Tex® 100 taaskasutatud veekindla polüestriga. PFC-vaba ja ohutu nii lapsele kui ka loodusele. Nii nagu Bredenil ikka kombeks. Pehme “fliisine” sisu hoiab sooja ja on naha vastas mõnus.

ÕUEDRESSID – VASTUPIDAV MÄNGURIIETUS

“Ära tee, sa määrid riided ära!” ei käi meie arust kohe kuidagi ühe õige mänguga kokku. Nüüd võivad kõik piraadid ja rüütlid muretult edasi seigelda, sest õuedressid hoolitsevad püksipõlvede puhtuse eest. Tuppa minnes lapiga üle ja korras. Ka mänguväljakul ja lasteaiahoovis on õuedress asendamatu tõeliselt vastupidav ja mugav mänguriietus. Nii kevadel kui sügisel, aga ka jahedamal suvepäeval.

Õuedressid on ideaalsed ka pisematele mängusellidele. Alles kõndima õppivat beebit ei julgeks muidu ehk üldse murule lasta, ta on ju rohkem käpuli või pepuli kui kahel jalal. Õuedressidega selle pärast muretsema ei pea. Dressid saab selga ka alles roomav beebi – lisasime valikusse palju küsitud 74/80 suuruse.

Õuedressipluus ESPEN, mille taskutel ja küünarnukkidel veekindlad detailid
Õuedressipüksid ENZO, mille pepul ja põlvedel veekindel materjal
Õuedressid - kapuutsiga dressipluus ESSIE

LAI VÄRVIVALIK

Õuedresside valikus on lukuga dressipluus ESPEN, kapuutsiga dressipluus ESSIE ja dressipüksid ENZO Tänu pikkadele varruka- ja sääreotstele ning spetsiaalsele lõikele on õuedresside kandmisaeg tavariietest poole pikem – alguses saab soonikud tagasi keerata, pärast täispikkuses kanda. Dressipluusi kaeluses kaitseb väikese maadeavastaja nahka lukukate.

Pükstel on kõrgem vöökoht, tänu millele püsib särk kenasti püsiks ja selg ei lähe paljaks. Samuti on pepuosa ilmastikukindla kangaga veelgi paremini kaetud.


KERGE PUHASTADA

Igapäevaseks puhastamiseks piisab, kui dresside niiskuskindlad kohad lapiga üle tõmmata ning porist ja mullast puhtaks pühkida. Kui on aeg aga õuedressid pesumasinasse visata, pese neid õrna 30°C masinpesu ja lühiajalise tsentrifuugiga. Õuedresside niiskuskindlad kohad ei kannata kõrget temperatuuri ja tugevat tsentrifuugi, sest materjal kaotab oma kaitsvad omadused– just nagu õueriidedki. Õnnetuste vältimiseks pista masinasse koos teiste sarnaste värvidega ja triigi riideid pahemalt poolt. NB! Veekindlat kaitsematerjali ära triigi!

Kui Sul jäi midagi segaseks või tekkis lisaküsimusi, võid alati kirjutada! Veel parem on aga, kui annad meile oma e-maili aadressi, et saaksime ise Sulle kirjutada, kui tahame kasulikku infot, põnevaid pakkumisi või kingitusi teha.

Fantaasiarohkeid õuemänge!

Merle Leemet

Merle Leemet

Kommentaarid (0)

Nimi

Kommentaar

Seda lehte kaitseb reCAPTCHA ning kehtivad Google Privaatsuspoliitika ja Kasutustingimused.