MILLAL KANDA ÕUEDRESSE?

Bredeni üks unikaalsemaid tooteid on õuedressid, mis said alguse täpselt nagu paljud teisedki Bredeni tooted – vajadusest! Ehk kui maa on porine ja märg, kilepükstega hakkab palav ning kergelt määrduvate dresside pärast pesumasinat käiata ei jaksa, on vaja lihtsasti puhastatavat varustust. Nii otsustasingi kergesti ja kiiresti määrduvad kohad veekindla materjaliga katta ning alguse said Bredeni ainulaaded õuedressid!

ÕUEDRESSID – VASTUPIDAV MÄNGURIIETUS

Õuedressid on emmede-isside asendamatud abilised aastaringselt nii mänguväljakul kui ka lasteaiahoovis. Need viimse detailini läbimõeldud “trööpamise” riided on nüüdseks läbinud mitu põhjalikku uuenduskuuri ning saanud juurde uusi mudeleid, jättes põhimõtte siiski samaks: teha lapsevanemate elu lihtsamaks. Ja mis muu see lapsevanema elu ikka lihtsamaks teeb kui mitte väiksem musta pesu hunnik ning tervemad ja rõõmsamad lapsed.

Bredeni õuedressid muudavad eriliseks:

  • peput, põlvi ja muid strateegilisi kohti kattev vetthülgav Öko-Tex® 100 taaskasutatud polüester, mis on lihtsasti puhastatav, kulumiskindel ja PFC-vaba superkangas (ehk ohutu nii lapsele kui ka loodusele);
  • tihke, soe ja seest “fliisine” orgaaniline GOTS puuvill, mis blokeerib tõhusalt tuult ja jahedust;
  • avar ja mugav lõige ning kasvamisvaru arvestav topeltsuurus;
  • mitmekesised mudelid ning praktilised värvilahendused;
  • läbimõeldud disain (näiteks on pükstel kõrgem vöökoht, et särk püksis püsiks ja selg paljaks ei läheks);
  • kõigile mudelitele lisatud helkurribad aitamaks lapsel pimedal ajal nähtavana püsida;
  • aastaringne kantavus (jahedal suvepäeval tõmbad dressid toariietele peale, talvel paned lisaks aga ka esimese ja teise kihi meriinopesu)

IGAL MUDELIL OMA TÖÖ

Õuedressid on ideaalsed nii suurematele kui ka väiksematele mängusellidele, kuna valikut jagub mõlemile. Näiteks on alles kõndima õppivat beebit üsna keeruline puhtana hoida, kui ta veedab suurema osa ajast käpuli ja pepuli. Õuedressidega selle pärast enam muretsema ei pea, kuna õige müramisriietus käputamismeistrile on õuedressikombe ELON. Suurematele lastele või pisematele potil käimist harjutavatele põnnidele sobib aga kaheosaline dressikomplekt ehk lukuga dressipusa ESPEN ning dressipüksid ENZO. Kõik uue kollektsiooni mudelid on nüüd varustatud ka helkurribadega, muutes lapse pimedal ajal paremini nähtavaks.

KERGE PUHASTADA JA HOOLDADA

Kuigi teoreetiliselt võiks õueriideid ju igas värvitoonis teha, siis on lapsevanemate tagasiside andnud siiski selgelt märku, et õueriided võiks pigem olla tumedates toonides. Mis aga ei tähenda, et Bredeni disainerid värve kardaks! Nii ülltavadki õuedresside detailidel aeg-ajalt ka näiteks kärtsumad värviplahvatused või helesinised ja -roosad toonid. Ise vaatad siis, kuidas neid puhtana hoiad! ✌️

Kui aga tõsiselt rääkida, siis igapäevaseks puhastamiseks piisabki sellest, kui dresside niiskuskindlad kohad lapiga porist puhtaks tõmbad. Kui on aeg aga õuedressid siiski pesumasinasse visata, vali õrn pesuprogramm, 30°C ning lühiajaline tsentrifuug. Õuedresside niiskuskindlad kohad ei kannata nimelt kõrgeid temperatuure ja tugevat tsentrifuugi, kuna materjal kaotab siis oma kaitsvad omadused. Ahjaa, triigi riideid ikka pahemalt poolt ning veekindlat kaitsematerjali ära üldse triigi!

Kui Sul jäi midagi segaseks või tekkis lisaküsimusi, võid alati kirjutada! Veel parem on aga, kui annad meile oma e-maili aadressi, et saaksime ise Sulle kirjutada, kui tahame kasulikku infot, põnevaid pakkumisi või kingitusi teha.

Fantaasiarohkeid õuemänge!

Merle Leemet

Merle Leemet

Kommentaarid (0)

Nimi

Kommentaar

Seda lehte kaitseb reCAPTCHA ning kehtivad Google Privaatsuspoliitika ja Kasutustingimused.