0

Olen väga elevil, et saan tutvustada teile Bredeni täiesti uudset toodet – õuedresse. Nagu ikka, tuli idee igapäevaelust, kui tekkis tunne, et turult on just selline meie perele vajalik toode puudu. Teiste lapsevanematega rääkides selgus, et neilgi on sama mure.

Praeguste kevadiste ilmadega, kus päike juba sillerdab, kuid maa on veel märg ja porine, on väga raske sobivaid õueriideid leida. Kilepükstega hakkab palav, dressid saavad kiirelt mustaks. Kui järjekordse pesumasinatäie huugamise tüütusest kõrvale vaadata, on mure seegi, et mudaplekid ei taha enam dressidelt maha tulla. See pori on üks igavesti jonnakas tegelane! Mõtlesin, et miks ei võiks kiiremini määrduvad kohad olla kaetud veekindla materjaliga?! Siit sündiski Bredeni uudsete õuedresside idee.


Panime tootearendusega pead kokku, et nuputada parim lahendus. Saime valmis Bredenile tuntud headuses GOTS orgaanilisest puuvillast dressid, mille "strateegilistel“ osadel on pori- ja niiskuskindel lisakaitse. Katsime pükste põlved ja pepuosa ning dressipluusi varrukaotsad ja esitaskud nn superkangaga – Öko-Tex® 100 taaskasutatud polüestriga, mille veekindlus on saavutatud Bionic Finish Eco® töötlusega. PFC-vaba ning ohutu su lapsele ja loodusele. Nii nagu Bredenil ikka kombeks. Pehme sisu hoiab sooja ja on naha vastas mõnus.KODUHOOVI VÕI LASTEAEDA

"Ära tee, sa määrid riided ära!“ ei käi meie arust kohe kuidagi loova mänguga kokku. Nüüd võivad kõik piraadid ja rüütlid oma seiklusi muretult jätkata, sest õuedressid hoolitsevad püksipõlvede puhtuse eest. Tuppa minnes lapiga üle ja korras. Ka mänguväljakul ja lasteaiahoovis on õuedressid asendamatuks tõeliselt vastupidavaks ja mugavaks mänguriietuseks. Nii kevadel kui sügisel, aga ka jahedamate suveilmadega.

Õuedressid on ideaalsed ka pisematele mängusellidele. Alles kõndiva õppivat beebit ei julgeks muidu ehk üldse murule lasta, ta on ju rohkem käpuli või pepuli kui kahel jalal. Õuedressidega selle pärast muretsema ei pea.

 

 

TOPELTSUURUS – PIKEM KANDMISRÕÕM

Õuedresside valikus on dressipluus Espen ja dressipüksid Enzo. Dressid on hallid ning siniste või roosade soonikutega. Tänu pikkadele varruka- ja sääreotstele ning spetsiaalsele lõikele on õuedresside kandmisaeg tavariietest poole pikem – alguses saab soonikud tagasi keerata, pärast täispikkuses kanda. Dressipluusi kaeluses kaitseb väikese maadeavastaja nahka lukukate. 

OLE MINUGA HOOLAS!

Igapäevaseks puhastamiseks piisab, kui dresside niiskuskindlad kohad lapiga üle tõmmata ning porist ja mullast puhtaks pühkida. Kui on aeg aga õuedressid pesumasinasse visata, pese neid õrna 30°C masinpesu ja lühiajalise tsentrifuugiga. Õuedresside niiskuskindlad kohad ei kannata kõrget temperatuuri ja tugevat tsentrifuugi, sest materjal kaotab oma kaitsvad omadused– just nagu õueriidedki. Õnnetuste vältimiseks pista masinasse koos teiste sarnaste värvidega ja triigi riideid pahemalt poolt. NB! Veekindlat kaitsematerjali ära triigi!

Fantaasiarohkeid õuemänge!

 

Merle

Breden Kids asutaja ja kolme lapse ema

Kommentaarid

Postita kommentaar

Sinu e-maili aadressi ei avaldata