0Üks on kindel – elus pole midagi kindlat. Elu on alati liikumises ja liikumine toob kaasa ka muutusi. Nii on lood ka meie osade beebiriietega, mille nimed on saanud värskendust, sest mudelid said tootearenduses olulisi nüansse juurde.

Bredenis hoolime me väga-väga-väga toodete kasutusmugavusest. Beebid on õrnad ja haprad, nende riided peavad olema eriti detailselt läbimõeldud, hoolikalt disainitud ja parimast kangast valmistatud.

Me testime oma tooteid alati just laste endi peal, sest nemad on kõige paremad tagasiside andjad – kui ikka midagi kuskilt on ebamugav või ebaloogiline, siis nad seda enda teada naljalt juba ei jäta! Beebid muidugi tagasisidet suusõnaliselt ei anna, aga see-eest on beebide vanemad tublid ja panustavad tootearendusse korralikult. Nii ongi mõned bodid, püksid ja tudukombed saanud täiendusi, mistõttu tuleb segaduse vältimiseks need ümber nimetada.

Varasem beebibodi LUCAS on nüüdsest ümber nimetatud beebibodiks LOREN.
Beebipükste GUSTAF asemel on edaspidi saadaval beebipüksid GREGOR.Tudukombe FREYA on muutnud oma nime tudukombeks FREDA.Kõik need tooted istuvad sama ideaalselt nagu nende vanemad vennad, muudatuse kohaks on soonikud. Kuna beebid kasvavad väga ruttu, siis on üheks Bredeni väärtuseks olnud pakkuda riideid, mida saab kanda mitu suurust järjest. Tegime beebiriiete soonikud varasemast pikemaks, et neid oleks mugavam tagasi keerata ja läbi selle riideid veelgi pikemalt kanda saaks.

Nagu öeldakse reklaamis – ja see pole veel kõik! Me lisasime sooniku materjali ka elastaani, tänu millele on soonikud mõnusalt venivad, samal ajal aga ideaalselt ümber randmete ja pahkluude.

Samuti on uuel tudukombel jalgevahele õmmeldud detail, mis muudab kombe veel paremini istuvaks kui varem. Mugavus ennekõike!Loodame, et võtate uued nimed LOREN,  GREGOR ja FREDA kiirelt omaks. Meile need meeldivad ja on tunne, nagu nad oleks kogu aeg meiega juba olnudki! :)

  

Merle
Breden Kids asutaja ja kolme lapse ema

 Kommentaarid

Postita kommentaar

Sinu e-maili aadressi ei avaldata