Meriinovest

MERIINOVEST – ABILINE TOAS, ÕUES JA HAIGUSE AJAL

Vahel oleks vaja lapsele midagi lisaks selga panna, kas siis toas või õues, et hoida rindkere, kõht ja selg soojas. Ühe dressipluusi või pusa peale teine panna teeb lapse olemise üsna kohmakaks ja toas on teinekord üks dressipluuski liiga palju. Mida siis lapsele selga panna? Meriinovest!

Tundsin puudust vestist, mida on mugav selga panna ja kanda ning ei oleks liiga paks ega ka õhuke. Nii sündis Bredeni tootevalikusse meriinovillane vest. Nüüdseks on see toode saanud asendamatuks nii minu enda kui ka paljude teiste laste garderoobis. Loe sellest postitusest, kuidas meriinovest elu ilusamaks teeb.


KUS JA MIKS MERIINOVESTI KASUTADA?

1. Toas, kui laps on haige ning rindkere vajab lisasooja.

2. Kui õues tavapärastest riidekihtidest ei piisa ja vaja midagi kerget kuid sooja lisada.

3. Kui toas on jahedam, aga dressipluus on liiast.

Meriinovest ööune ajal

Meriinovesti arendades oli meil üks tingimus – see toode peab olema 2 in 1 ehk särk ja soe vest üheskoos. Särki saab kanda teiste riiete all ja vesti vajadusel riiete peal.


HAIGUSE AJAL ASENDAMATU

Haiguse ajal on meriinovest meie peres tõesti asendamatu. Laps kannab seda nii päeval kui ka ööune ajal. Enamasti on see teiste riiete peal, aga kui oleme teinud jalavanni ja jalad ning rindkere sisse kreemitanud, paneme meriino kohe vastu ihu. Ikka, et veelgi parandada vereringet ning haigus kiiremini plehku paneks.

Määrime rindkere sisse, vest esimese kihina, pika varrukaga pluus teise kihina peale, villased sokid jalga ning teki alla peitu koos teed jooma või raamatut/multikat vaatama. Eriti hea on vest siis, kui lapsel on kõrge palavik, sest ühest küljest on vaja last hoida soojas aga samas ei tohi teda üle lasta kuumeneda. Kindlasti panen lapsele haiguse ajal ka ööseks vesti selga. See annab mulle kindluse, et kui ta ennast teki alt välja peaks ajama, siis hoiab villane vest ta mõnusalt soojas.


ÕUES JA TOAS

Teise kihina kasutan meriinovesti külla minnes või ka kodus, kui toad on jahedamad ning dressipluus oleks ebamugav. Kui väljas on tavapärasest külmem ja meriinopluusist ning dressipluusist jope all ei piisa, siis panen lapsele meriinovesti teise kihina meriinopesu peale. See annab väga hästi lisasooja, kuid ei muuda last „kubujussiks“.

meriinovillase toote silt


TOPELTSUURUS JA PIKK KEHAOSA

Bredeni meriinovestide puhul meeldib mulle veel see, et need topeltsuuruses. See tähendab, et ühest küljest saab laps kanda vesti kaks suurust järjest, mis tähendab, et ühe ostes, saab justkui kaks ning teisest küljest on tänu topeltsuurusele vest veidi pikema kehaosaga ning püsib paremini pükstes sees.

MERIINOVEST – KINDLUSTUNNE VANEMALE

Klientide tagasiside on parim kinnitus sellele, kas oleme teinud hea toote. Toon mõned teiste vanemate mõtted siia lugemiseks:

Ruth Tamsalu: “Laps, kes muidu ei salli villast, paneb ise hea meelega vesti selga :)”

Merilin Koor: “Meie laps keeldub teki all magamast ja juba ammu olin murdnud pead selle üle, kuidas tagada, et tal öösiti piisavalt soe oleks. Just see meriinovillane vest sobib tudukombe alla suurepäraselt ja laps on kenasti soojas. Nii et see vest ei ole kasutusel meil ainult siis kui on suvi või pesupäev 🙂 Aitäh!”

Terje Nurmsoo: “Väga mõnus ja soe vest, hea venivusega seega hästi mugav lapsele selga panna. Tellisin 80 cm-sele poisile 86\92 suuruse, parajalt pikk, et ka pool peput on mõnusalt soojas!”

Senni Kikas: “Tõeliselt super toode! Haiguste ajal on lapsel alati seljas ja külmal ajal ka hea lisa kihina kasutada.”

Nele Toime:  „Nii hea on vaadata, kui lapsel on meriinovest seljas, selline hea kindlustunne – ma tean, et tal on mõnus soe.“

Just! Muud me ju vanematena ei tahagi, kui kindlustunnet, et lapsel on mõnus ja soe!

Siit leiad oma lapsele meriinovesti.

Vaata ka meriinopesu beebidele ja meriinopesu lastele. Et lapsevanemal oleks sama mõnus kui lapsel, siis ära unusta ka ennast ja vaata meriinopesu täiskasvanutele!

Kirjutamiseni!

Merle Leemet

Merle Leemet

Kommentaarid (0)

Nimi

Kommentaar

Seda lehte kaitseb reCAPTCHA ning kehtivad Google Privaatsuspoliitika ja Kasutustingimused.