MERIINOVEST – ABILINE TOAS, ÕUES JA HAIGUSE AJAL

Sügisel ja talvel tekib tihti tunne nagu oleks vaja lapsele selga panna veel midagi lisaks, et nii õues kui toas olles hoida tema rindkere, kõht ja selg soojas. Kuna pusade ja dressipluuside üksteise otsa ladumine muudab lapsel olemise üsna kohmakaks, siis mida talle sellisel juhul selga panna? Õige vastus on meriinovillane vest!

meriinovest, soe vest, villane vest, laste vest

MERIINOVEST – KUS, MIKS JA KUIDAS KASUTADA?

Emana tundsin mina eeskätt puudust riideesemest, mida oleks mugav selga panna, kanda ning mis poleks ei liiga õhuke ega liiga paks. Nii sündiski Bredeni meriinovillane vest, millele panime nimeks VILLE ja mida arendades oli meil üks tingimus – see toode peab olema särk ja soe laste vest üheskoos ehk miski, mida saab kanda nii riiete all kui ka peal. Tänaseks on see toode saanud asendamatuks nii minu enda kui ka paljude teiste laste garderoobis. Miks? Põhjused on järgmised:

  1. Toas, kui laps on haige ning rindkere vajab lisasooja.
  2. Kui õues tavapärastest riidekihtidest ei piisa ja vaja midagi kerget kuid sooja lisada.
  3. Kui toas on jahedam, aga dressipluus on liiast.

Loe lähemalt ka meriino imelistele omadustele pühendatud blogipostitusest.

HAIGUSE AJAL ASENDAMATU

Pean tunnistama täiesti ausalt, et haiguste perioodil on meriinovest meie peres asendamatu. Lapsed kannavad meriinovesti nii päeval kui ka öösel. Enamasti on see teiste riiete peal, aga kui oleme teinud jalavanni ja jalad ning rindkere sisse kreemitanud, paneme meriino otse vastu ihu. Ikka selleks, et veelgi parandada vereringet ja haigusr kiiremini plehku panema sungiga.

Niisiis, määrime rindkere sisse, vest esimese kihina, pika varrukaga pluus teise kihina peale, villased sokid jalga ning teki alla peitu teed jooma või raamatut lugema/multikat vaatama. Eriti hea on vest siis, kui lapsel on kõrge palavik, kuna ühest küljest on vaja last hoida soojas aga samas ei tohi teda üle lasta kuumeneda. Kindlasti panen lapsele haiguse ajal ka ööseks vesti selga. See annab mulle kindluse, et kui ta ennast teki alt välja peaks ajama, siis hoiab villane vest ta mõnusalt soojas.

meriinovest, laste vest, soe vest, villane vest

TOPELTSUURUS JA PIKK KEHAOSA

Teise kihina kulub meriinovillane laste vest marjaks ära külla minnes või kodus, kui toad on jahedamad ja dressipluus on liiast. Kui väljas on tavapärasest külmem ja meriinopluusist ning dressipluusist jope all ei piisa, siis panen lapsele meriinovesti teise kihina meriinopesu peale. See annab väga hästi lisasooja, kuid ei muuda last „kubujussiks“.

Bredeni meriinovestide puhul meeldib mulle veel see, et need topeltsuuruses. See tähendab, et ühest küljest saab laps kanda sooja vesti kaks suurust järjest, mis tähendab, et ühe ostes, saab justkui kaks ning teisest küljest on tänu topeltsuurusele vest veidi pikema kehaosaga ning püsib paremini pükstes sees.

MERIINOVEST – KINDLUSTUNNE VANEMALE

Klientide tagasiside on parim kinnitus sellele, kas oleme teinud hea toote. Toon mõned teiste vanemate mõtted siia lugemiseks:

Ruth: “Laps, kes muidu ei salli villast, paneb ise hea meelega vesti selga!”

Merilin: “Meie laps keeldub teki all magamast ja juba ammu olin murdnud pead selle üle, kuidas tagada, et tal öösiti piisavalt soe oleks. Just see meriinovillane vest sobib tudukombe alla suurepäraselt ja laps on kenasti soojas. Nii et see laste vest ei ole kasutusel meil ainult siis kui on suvi või pesupäev. Aitäh!”

Terje: “Väga mõnus ja soe vest, hea venivusega seega hästi mugav lapsele selga panna. Tellisin 80 cm-sele poisile 86\92 suuruse, parajalt pikk, et ka pool peput on mõnusalt soojas!”

Senni: “Tõeliselt super toode! Haiguste ajal on lapsel alati seljas ja külmal ajal ka hea lisa kihina kasutada.”

Nele: „Nii hea on vaadata, kui lapsel on meriinovest seljas, selline hea kindlustunne – ma tean, et tal on mõnus soe.“

Just! Muud me ju vanematena ei tahagi, kui kindlustunnet, et lapsel on mõnus ja soe! Siit leiad oma lapsele meriinovesti.Vaata ka meriinopesu beebidele ja meriinopesu lastele. Et lapsevanemal oleks sama mõnus kui lapsel, siis ära unusta ka ennast ja vaata meriinopesu täiskasvanutele!

Kui Sul jäi midagi segaseks või tekkis lisaküsimusi, võid alati kirjutada! Veel parem on aga, kui annad meile oma e-maili aadressi, et saaksime ise Sulle kirjutada, kui tahame kasulikku infot, põnevaid pakkumisi või kingitusi teha.

Kirjutamiseni!

Merle Leemet

Merle Leemet

Kommentaarid (0)

Nimi

Kommentaar

Seda lehte kaitseb reCAPTCHA ning kehtivad Google Privaatsuspoliitika ja Kasutustingimused.