Facebook Pixel

Lapse tervis

 1. KINDLAMAST KINDLAMALT ILMASTIKUKINDLAD - BREDENI ÕUERIIDED

  Ütlemata uhke tunne on selle blogipostituse kirjutamist alustada. Bredeni algusaegadel poleks ma ealeski uskunud, et millegi sellisega hakkama saame, aga siin ta on – Bredeni uus ja superäge õueriiete kollektsioon!

  Loe veel...
  0
 2. MILLEKS MEILE UV-RIIDED?

  Meie tootevalikusse on lisandunud midagi väga olulist: laste UV-kaitsega rannariided. Kuidas need aga teistest samalaadsetest erinevad ning mis just Bredeni omad eriliseks teeb? Selgitan kohe lähemalt.

  Loe veel...
  0
 3. SUVI- MILLIST MÜTSI KANDA?

  Eesti suvi ei hiilga just stabiilse rannailmaga ja seetõttu vajab su laps mütse mitmesugusteks oludeks. See, mis sobib lõõskava päikesega, ei sobi tuule ja vihmaga. Meie suvi pakub aga mõlemat ja tihti isegi samal päeval.

  Loe veel...
  0
 4. MILLIST BEEBIKOMBET KANDA?

  See on blogiartikkel, mida vist päris suur hulk meie sõpru on ammu oodanud. Nimelt oleme korduvalt saanud vihjeid, et kliendid on mures ja segaduses – millist Bredeni kombekat millises olukorras kanda? Teen asja puust ja punaselt selgeks.

  Loe veel...
  0
 5. MIDA MA OMA ESIMESE BEEBIGA VALESTI TEGIN?

  Peaaegu kolm aastat tagasi, kui perre sündis esimene laps, tundsin teda riietades ebakindlust – mida selga panna, et tal ei oleks palav ega ka külm? Ma ei teadnud midagi kihilisest riietusest ega meriinovillast ja lähtusin suures osas sisetundest. Suurimaks väljakutseks olid küsimused, kuidas riietada teda jalutuskäikudeks vankris, autosõitudeks ja kandekotis. Tegin vigu, millest olen nüüdseks õppinud ning nüüd, teise lapsega, saan teha paremini.

  Loe veel...
  0
 6. MIKS PEAB MÜTSI VOODRIKS OLEMA MERIINOVILL?

  Iga vanem tahab olla kindel, et tema lapsel on õues mängides turvaline ja soe. Ja ilmselt ei ole kellelegi enam uudis see, et külmal ajal on kihiline riietumine ja õige materjali valik selle juures kõige tähtsam. Täpselt sama kehtib ka mütside puhul - toimiv ja soe müts on kokku pandud kihtide põhimõttel. Siit postitusest saad vastuse küsimusele, miks on külmal ajal sooja hoidva mütsi tähtsaim osa just vooder ja miks on meriinovill selleks parim valik.

  Loe veel...
  0
per page
Set Ascending Direction
To Top