BREDEN, topeltpuuvillane, kevade must have

KUIDAS RIIETADA LAST KEVADEL?

Mida kõrgemale ronivad temperatuurid, seda aktuaalsemaks küsimuseks muutub: kuidas riietada last kevadel? Äärmiselt lihtne on siis korraga nii külmetada, üle kuumeneda kui ka tagatipuks tuulest viidud saada ning kui iseennastki ei oska õigesti riidesse panna, siis mida veel lapsest rääkida? Lisaks tavatseme talve lõppedes ju alati tavalisest optimistlikumad olla, kuna soov paksudest vammustest vabaneda on lihtsalt niivõrd suur… Siin tulevadki Sulle appi kevade must-have tooted, mis lapse riietamist oluliselt lihtsustavad. Vaatame koos üle, kuidas näevad välja beebi riietamine kevadel ja lapse riietamine kevadel!

1. MUST-HAVE TOODE: MÜTS-SALL

Universaalseim peakate nii kevadel kui ka sügisel on topeltpuuvillane müts-sall BREDEN, mis mõeldud kandmiseks temperatuurivahemikus +5 kuni +15 kraadi. Oma ülimalt praktilises ja kasutajasõbralikus disainis ühendab BREDEN mütsi ja torusalli ning hoiab kandja kõrvad, kaela, selja ning rinnaesise kindlalt kaitstuna. Lisaks on lapsel müts-salli imelihtne iseseisvalt kasutada, mistõttu tasub hakata teda sellega harjutama juba maast-madalast. Väikseim müts-salli suurus meie e-poe valikus on 44/46, mis vastab umbes 6-kuuse lapse peaümbermõõdule. Ei mingit kolmnurksallide, trukkide ja mütsipaeladega jändamist, lihtsalt sups! pähe ja ongi valmis.

Topeltpuuvillane müts-sall BREDEN vankribeebile sobivas suuruses.
Foto: Merle Lõhmus.

Müts-salli juures on veel üks tore asjaolu – neid on Bredeni e-poes igale maitsele ja eelistusele. Ehk siis kui laps on näiteks külmakartlikum, võib jahedamate kevadilmadega vabalt võtta appi hoopis meriinovoodriga müts-salli BREM, mis mõeldud kandmiseks siis, kui temperatuurid langevad alla +5 kraadi. Kui põnnile meeldivad aga näiteks hoopis nokaga mütsid sademete ja liialt eredate päikesekiirte tõrjumiseks, sobib ideaalselt nokaga varustatud topeltpuuvillane müts-sall BENT .

Muide, müts-sall on hiljuti läbinud ka põhjaliku uuenduskuuri, mille käigus täiustusid nii topeltpuuvillaste kui ka meriinosisuga müts-sallide istuvus ja funktsionaalsus. Müts-salli soovitab isegi vanemlusajakiri Pere ja Kodu suures ülevaates Eesti lapsevanemate lemmikutest peakatetest. Tutvu müts-salli saamislooga täpsemalt blogis “Müts-sall: tuukrimütside uus generatsioon”.

Meriinovoodriga müts-sall BREM lasteaialapsele sobivas suuruses.
Foto: Lis Pikkorainen.

2. MUST-HAVE TOODE: MERIINOPESU

Kevad on kihilise riietumise tippaeg, kuna just siis avaneb meil kõigil parajalt võimalusi eksperimenteerida erinevate “muutujatega” suisa igapäevaselt. Mida panna selga, kui paistab päike, ent samas on külm ja tuuline? Või kui on hoopis vihmane ja soe? Probleemi lahendab meriinopesu, mis reguleerib nii Sinu lapse kui ka Sinu enda kehatemperatuuri. Jah, just. Meriinovillaseid tooteid on meil e-poes nii suurtele, keskmistele kui ka päris väikestele. Tervele perele!

Mis teeb aga meriinovilla nii eriliseks? Eks ikka tõsiasi, et imepehme karvkattega meriinolambakese villakiud on looduse poolt nii palju nutikust kaasa saanud, et juhivad niiskuse kehapinnalt eemale, lukustades seejuures aga kehast eralduva soojuse villa ja naha vahele, tagades kandjale mõnusa ja kuiva tunde. Meriinovill on lisaks ka antibakteriaalne, sobib tundlikule nahale ning on sisuliselt isepuhastuv. Ideaalne nii aktiivselt higistavale sportlasele kui ka lekkimisohus mähkut kandvale beebile. Meriinopesu omadustele, kandmisvõimalustele ja hooldusele keskendub täpsemalt põhjalik blogipostitus “Millal ja kuidas meriinopesu kanda?”

Õhemast meriinovillast aluskombe MJORN.
Foto: Lis Pikkorainen.

3. MUST-HAVE TOODE: ÕUEDRESSID

Kõik emmed ja issid teavad suurepäraselt, kuidas nii suuremad kui ka väiksemad lapsed potsatada armastavad. Põlvili porilompi, pepuga liivakasti, peadpidi mullahunnikusse … nimekiri on lõputu. Veekindlate detailidega õuedressid aitavad Sul oma mürakaru poolt mäkerdatud õueriideid harvemini pesta, kuna Bredeni õuedressidel tõmbad lihtsalt taguotsa, põlved ja küünarnukid lapiga puhtaks ning Potsataja võib jälle maid avastama minna. 

Õuedressid on e-poes esindatud kolme mudeliga: õuepüksid ENZO, lukuga jakk ESPEN ning õuekombe ELON. Kõigil neil on veekindlad ja kulumisele vastupidavad PFC-vabad tugevdused strateegilistes kohtades ning üldiseks materjaliks tihe ja soojapidav seestpoolt uhutud orgaaniline GOTS puuvill, mis pehme, soe ja hingav. Ei mingit higistamist ja umbseid nahavaenulikke jumal-teab-kust-pärit kangaid – kõik Bredeni tooted on disainitud ja valmistatud Euroopas.

Veekindlate detailidega õuedressikombe ELON.
Foto: Lis Pikkorainen.

4. MUST-HAVE TOODE: MERIINOSOKID

Meriinosokid on üks tõeliselt aastaringne toode, kuna oma koht on neil Sinu must-have toodete arsenalis nii jahedal suveõhtul jaanilõkke ääres kui niiske ilmaga metsas matkates ja telkides. Kevadest, sügisest ja talvest rääkimata! Ja kuna meriinosokke vajavad nii beebid, lapsed kui ka täiskasvanud, ongi Bredeni e-poes meriinosokk WALTERit saada alates vastsündinute suurusest 13/15 lõpetades isside suurusnumbriga 44/46.

Meriinovillased sokid WALTER aastaringseks kasutamiseks.

KOKKUVÕTE

Olemegi nüüd üle vaadanud tähtsamad kevade must-have tooted, mis aitavad ennetada erinevaid kevadilmadega kaasnevaid ebameeldivusi nagu külmatunne, ülekuumenemine, märjaks saamine ja haigestumine. Kuidas riietuda ilmale vastavalt või kuidas riietada väike lastelast kevadel ei tohiks enam olla probleem, kui Sul on olemas müts-sall, meriinopesu, õuedressid ja villased sokid.

Mängulist riietamist!

Kui Sulle meeldis see postitus või tekkis lisaküsimusi, võid alati kirjutada! Veel parem on aga, kui annad meile oma e-maili aadressi, et saaksime ise Sulle kirjutada, kui tahame kasulikku infot saata või põnevaid pakkumisi ja üllatusi teha.

Anne Soosalu

Anne Soosalu

Kommentaarid (0)

Nimi

Kommentaar

Seda lehte kaitseb reCAPTCHA ning kehtivad Google Privaatsuspoliitika ja Kasutustingimused.