KOOTUD MÜTSID JA SALLID. KUI SOOVID MIDAGI ILUSAT…

Tegelikult on kootud mütsid ja sallid Bredeni peres olnud juba mõnda aega. Ma pole neist lihtsalt veel blogis kordagi kirjutanud. Nüüd saab see viga parandatud. Seda enam, et need imepehmed iludused on tehtud siinsamas Eestis, tublide Rakvere naiste poolt mulesing-free meriinovillast, mis tähendab, et meriinolambakesi on kasvatatud hoole ja armastusega.

KOOTUD MÜTSID, SALLID JA MAAILMAPARANDAMINE

Bredeni kudumid pole sugugi tavalised kootud mütsid ja sallid. Algusest peale on neil olnud eesmärgiks kinkida kandjale midagi palju mugavamat, paremat, ilusamat ja eetilisemat kui see, mida kiirmoekettides pakutakse. Meie kudumid on teinud läbi oi-oi-oi kui palju muudatusi ja nüüd, neljandal korral, on viimsedki detailid istuvuse ja materjali osas paika timmitud, et nende kandmine Sulle võimalikult palju rõõmu pakuks. Kuigi Bredeni kootud mütsid ja sallid on disainitud veidi linlikumas keskkonnas seiklemiseks, ei keela keegi Sul nendega ka metsa või merele minna. Võrdselt hästi sobivad juurde nii villased mantlid, sportlikud parkad, tennised kui ka matkasaapad. Aga alustame algusest!

Kõige esimesel aastal sündisid kootud mütsid WULF ja WIN, millest üks on kujunenud selliseks hitiks, et ise ka ei usu. Baggy stiilis WULF oma sundimatu oleku ja eriliste sisseõmmeldud kroogetega on müts, mida ei pea mitte kunagi sättima ega kohendama. Pane lihtsalt pähe ja ongi olemas! Saad selle alla peita kõik, mis peitmist vajab (näiteks tuulise ilmaga kõrvad, aga miks mitte ka mitu päeva pesemata emme-krunni). Ühtlasi saad kindel olla, et kaunilt sätitud soeng jääb WULFi embuses paika ega lähe elektrit täis. Sobib suurepäraselt ka meestele!

KUIDAS ERI MUDELITEST SOTTI SAADA?

Nagu öeldud, siis võitis WULF kohe kõigi südamed. Teiste mudeliga on aga olnud veidi keerulisemad lood. Näiteks tutimüts WIN oli alguses tibake tujukam. Küll me alles nuputasime ja valutasime pead selle kallal, kuidas kududa ilusat soonikmütsi nii, et see kandmisel välja ei veniks. Nüüd, neljandal korral, oleme WIN mütsi transformeerinud mitmekülgseks ja töökindlaks mütsiks WILLOW, mis pole kaotanud grammigi oma sümpaatsusest, küll aga skoorinud juurde tonnide viisi stiilipunke. Lisaks saab seda mütsi kanda täpselt nii nagu Sulle meeldib. Oleme muide mütsile kinnitanud ka täiesti uued mütsi sildid ja see otsus sündis Breden Kidsi Facebooki fännide abiga, kes hääletasid just selle mütsidisaini võidukalt esimeseks! Win-win-win!

Käesoleval hooajal oleme rohkem valikuvariante loonud ka põnnidele, kes saavad nüüd ise valida, kas nad tahavad kanda tutiga või tutita mütsi. WERNER on pealt siledas koes ja seest soonikkoes müts, mis hiilgab oma ideaalse peas püsimise ja armsa tutiga. WESLEY on aga ilma tutita müts, mille puhul saad 100% enda kasuks tööle panna fakti, et see on ühelt poolt ühesugune ja teiselt poolt teistsugune. Eemalda lihtsalt suurust ja hooldust märkiv etikett! Erilist tähelepanu väärivad loomulikult ka täiskasvanute rõngassall WADE ja laste rõngassall WALLY.

KUMMALINE JUHTUM WULFIGA

Aga räägime lõpetuseks veidi lühidalt ka minu lemmikmütsist WULF. Selle mütsi hingeelu on võrdlemisi kirju, mille kallal saime parajalt ajusid ragistada. Otsustasime nimelt WULFi ainulaadse kuju tibake proovile panna, kuna kollektiivis tekkis loominguliselt tuline debatt teemal, kas WULF peaks olema ümaram või torujam. Nagu kõigi parimate vaidluste puhul ikka, lahenes asi “kuldse keskteega”, mille tulemusel on WULF nüüd vähemati meie meeles ideaalne! Või kuidas Sulle tundub?

Suur tänu fotode autorile @marta_ja_oskariga_maailma, kes on suutnud tabada imehästi meie kudumite kandmise rõõmu. Aitäh!

Kui Sulle meeldis see postitus või tekkis lisaküsimusi, võid alati kirjutada! Veel parem on aga, kui annad meile oma e-maili aadressi, et saaksime ise Sulle kirjutada, kui tahame kasulikku infot saata või põnevaid pakkumisi ja üllatusi teha.

Mõnusat kandmist!

Merle Leemet

Merle Leemet

Kommentaarid (0)

Nimi

Kommentaar

Seda lehte kaitseb reCAPTCHA ning kehtivad Google Privaatsuspoliitika ja Kasutustingimused.