KEVAD, KEVAD – MILLIST MÜTSI KANDA?

Kevade esimesed päikesekiired ja plusskraadid võivad tekitada petlikult sooja tunde, mis esimese tuule käes kiiresti haihtub. Selleks, et sina ega su lapsed ei külmetuks, oleme kokku pannud ülevaatliku postituse, milline peaks olema üks ideaalne kevadmüts.

Anname head nõu, millal võiksid kasutada puuvillast kahekordse kangaga mütsimillal ja miks eelistada nokaga mütsi ja millal valid hoopis meriinovillase voodriga tooteid. Lisaks selgitame, millised on kevadmütsi valikute kriteeriumid. Eesmärk meil kõigil üks – püsida terve ja nautida saabuvat kevadet!

KEVADSOOJUS VÕIB OLLA PETLIK

Lapsevanemana Sa tõenäoliselt juba tead, et kevade kõige salakavalam asi on soojus. Kord on tunne, et peaaegu suvigi on saabunud ja siis järgmisel hetkel võib tulla tuuleiil ning selle tunde kiirelt endaga kaasa viia. Sama kiirelt võib vahelduda ka ilm – kord paistab päike, tunnike hiljem on hooaja esimene vihm ning siis tunnike hiljem näitab talv taas oma palet, puisates maa peale lörtsi. Tõsielujutt ning kogetud sel kevadel Tallinnas!

Aprillist maini, sageli isegi poole juunini, kestev kevad toob kaasa laias variatsioonis temperatuure. Päevased soojakraadid võivad tõusta +20 kraadini, aga langeda ka +5 kraadini. Keerulisemaks teeb ka asjaolu, et kui ühe nurga taga võib temperatuur olla tõepoolest lausa 20 kraadi, siis tuule käes võib tunne olla oluliselt madalam. See tähendab, et vanemana pead Sa valima õiged mütsid ja sallid, et laps ühelt poolt ei külmetaks ja teisalt hoopis ei higistaks.

KEVADEL SOBIB KAHEKORDSE KANGAGA PUUVILL HÄSTI

Meie vaieldamatu lemmik salakavalate kevadilmade puhul on kahtlemata müts-sall BREDEN. Puuvillane kahekordse kangaga müts-sall hoiab soojas nii pea kui kaela ja sobib jahedale üleminekuperioodiks ideaalselt. Külmemal hetkel saab laps lõua peita salliosa sisse, soojemal momendil lükata selle aga lõua alla.

kahekordsest puuvillast kevadmüts

Kui Sinule või Su lapsele tundub müts-sall kevade puhul juba liiast ja soov on millegi õhema järgi, siis sobib hästi puuvillane kahekordse kangaga müts Klaus. See on mõnus mütsimudel, mis püsib kõrvadel, mitte silmadel. Kahekordne puuvillane kangas on pehme ja veniv ning mõeldud just kevad/sügiseks hooajaks.

Kevadmüts on kahekordsest puuvillasest kangast

Mütsile lisaks on kevadel vaja ikkagi ka salli kanda, sest kurk hakkab kergesti külmetama. Puuvillased kahekordse kangaga sallid TOBIAS  ja TRINEsobivad KLAUS mütsiga ideaalselt. Vali vaid välja, kas soovid lapsele torusalli või kolmnurkset kaelasoojendit, ühed ilusad kõik.

Torusall kevadeks

Meie tootearenduse meeskond võtab väga tõsiselt kuulda klientide tagasisidet ja soove, sest iga klient on meile reaalselt oluline! Tänu sellele on meil kevade puhul kaks uut toodet – puuvillane kahekordsest kangast nokaga müts BO ja puuvillane kahekordsest kangast nokaga müts-sall BENT. Need on nokkadega versioonid mütsidest KLAUS ja BREDEN. Nokkade lisamise põhjus on lihtne ja loogiline – kevade esimesed päikesekiired on eredad ja võivad laste silmad kipitama ning isegi valutama panna, nokk aitab säästa silmi ja hoida neid varjus.

Nokaga kevadmüts

Meil on laias valikus topeltvoodriga puuvillaseid mütse ja salle nii beebidele, lastele kui ka täiskasvanutele. Vali välja müts ja sall koduhoovis ning maal vanaema juures trallimiseks, aga komplekt või paar ka viisakamateks väljasõitudeks ja külaskäikudeks.

Puuvill on mõnusalt lihtne materjal ja sobib justnimelt ilmadeks, mis oma olekult on selgelt arusaadavad. Puuvillaste kahekordsest kangast mütside ja sallide kandmise temperatuurivahemik on +5 ja +15C.

MERIINOMÜTS PÄÄSTAB KÜLMAST

Samas me kõik teame, et Eesti kevad võib sisaldada endas kahtlast tuult, mis kõrvad ja pea valutama panevad, päikest varjutavaid pilvi, mis soojuse justkui lukku keeravad ja ootamatuid sademeid. Sellise ilma korral jääb puuvillastest mütsidest väheks. Siis on vaja midagi soojemat ja sobivamat, mis peaks vastu sellele looduse heitlikkusele. Öeldakse, et meriinovill on looduse enda meistriteos ja kahtlaste kevadilmade korral on hea valik meriinovillased tooted.

Meriinolammastelt saadud vill ei “hammusta” ja sellel on omadus reguleerida keha temperatuuri. See tähendab, et villa eriline ülesehitus suudab vajadusel hoida sooja, aga võib seda ka jahutada. Lisaks termoregulatsioonile on meriinovillal võime ka juhtida niiskust kehast eemal.

Meriinovillane müts

AINULAADNE TEMPERATUURISÜSTEEM TEEB MÜTSIVALIKU LIHTSAKS

Breden on loodud inimeselt-inimesele, südamest südamesse. Meie eesmärgiks on alati olla bränd, mis oleks vanematele abiks ja teeks lapse riietamise lihtsamaks. Sellest soovist ajendatult sündis ka Bredeni mütside ja sallide ainulaadne temperatuurisüsteem. Elus on niigi asju, mille pärast vaja pead vaevata, tänud Bredeni toodetele on Sul üks mure vähem!

Kõikidel Bredeni mütsidel ja sallidel on märgistatud ära soovituslik kandmistemperatuur. See teeb Sinu elu lapse riietamisel oluliselt lihtsamaks ning annab kindlustunde, et lapsel ei ole külm ega ka palav.

KUS ON MÄRGISTUSED NÄHTAVAD?

Tooted on märgistatud kolmel viisil: RIPUTUSETIKETIL, HOOLDUSETIKETIL ja E-POES TOOTELEHEL.

Toote riputusetiketil

Bredeni toodete etiketid


UUS! Toote sees oleval hooldusetiketil

Bredeni toodete etiketid


UUS! E-poes tootelehel ümmarguse värvilise ikoonina

Kevadmütsid e-poes

KOKKUVÕTE: VARAKEVADE JA SÜGIS-KEVADE MUST-HAVE VARUSTUS

PUUVILLANE KAHEKORDSEST KANGAST MÜTS 
PUUVILLANE KAHEKORDSEST KANGAST MÜTS-SALL 
NOKAGA PUUVILLANE KAHEKORDSEST KANGAST MÜTS-SALL
NOKAGA PUUVILLANE KAHEKORDSEST KANGAST MÜTS 
PUUVILLANE SALL

Loodan, et see ülevaade andis Sulle parema ja selgema pildi, millal ja millist mütsi lapsele (ja ka endale!) valida. Kevad on küll kaua-oodatud aeg, kuid esimestest soojematest päikesekiirtest ei tasu lasta end ära petta. Tuleb hoida sooja ja puuvillased kahekordsest kangast mütsid-sallid on selleks puhuks päris tore valik.

Meeldis see postitus? Tahaksid edaspidigi Breden Kidsi tegemiste ja blogiga kursis olla? Anna meile oma e-maili aadress, et saaksime Sulle edaspidi kasulikku infot, huvitavaid pakkumisi ja vahvaid kingitusi teha.

Ilusat päikese nautimist ja olge terved!

Merle Leemet

Merle Leemet

Kommentaarid (0)

Nimi

Kommentaar

Seda lehte kaitseb reCAPTCHA ning kehtivad Google Privaatsuspoliitika ja Kasutustingimused.