EGA TALI TAEVA JÄÄ: BREDENI UUS TALVERIIETE KOLLEKTSIOON!

Suve lõpus esitlesime klientidele uhkusega meie kõige esimesi ilmastikukindlaid õueriideid. Asjade loogiline jätk oleks, et sügisel võtame lapsevanemate õlult ka talvevarustuse mure. Kas me saime sellega hakkama? Me saime sellega hakkama!

Talveriietel on kõik k/s õueriiete head omadused, aga nõudlikku, külma, lumist ja lörtsist – ning Eestimaa kliimas sageli ka porist – talve arvestades veel palju muudki. Loe altpoolt täpsemalt, mis teeb Bredeni talveriietest lumisteks mängudeks parimad kaaslased. 

Valmis võitlema lume, vee ja tuulega

Bredeni ilmastikukindlad talveriided on valmis trotsima nii tuult kui tuisku ning mässama nii lume, vihma kui vee vastu – teisisõnu kaitsma last absoluutselt kõige eest, mis teda talvel toauksest välja astudes ees võivad oodata. Talveriided on täielikult veekindlad – neil on teibitud õmblused ning veekindluse näitaja kangal on lausa 20 000 mm, seega võib nendega lumehanges istuda nii kaua kui süda lustib (või kuniks ema süda lubab). Lisaks on riided tuultpidavad, hingavad ning hõlpsasti puhastatavad.

Soe, aga mitte kohmakas

Talvel ei pea õueriided olema mitte ainult veekindlad, vaid ka soojad. Bredeni talveriided on soojustatud uue aja vatiiniga, mis on kerge ja õhuke, aga peab väga hästi sooja. Tänu sellele on lapsel õues mõnus joosta, mürada ja mängida, ilma et ta end sissepakitud kubujussina tunneks. Ja kui esimeseks kihiks on meriinopesu kapis juba ootamas, siis oledki talve saabumiseks valmis.

Lumetõkked varrukatel ja püksisäärtel

Talveriiete varrukatel ja püksisäärtel on spetsiaalsed lumetõkked, mis ei lase lumel naha vahele pugeda. Nii on palju vahvam lumeingleid teha või end mäe pealt alla veeretada, kui pärast krae vahelt külma lund välja ei pea kraapima. Lisaks on säärte allääres laiuse reguleerimiseks trukid – kitsamaks tõmmates ei lohise säär maas, laiemas asendis mahub aga sisse ka mäesuusasaabas.

Tugevdatud kangas strateegilistes kohtades

Teame ju kõik oma kogemusest, et kelgumäel polnud tegelikult vahet, kas sul oli kaasas tutikas roolikelk või päevinäinud pepulaud – kõige toredam oli ikka end jäiselt mäenõlvalt põlvili või pepuli alla libistada. Et kombe ja püksid seda tehes aga päris õhukeseks ei kuluks, oleme istmikule ja põlvedele lisanud tugevdatud kanga. Lisaks on põlved eelpainutatud, et mäest tagasi üles ronimine mugavam oleks. Hõõrdumisele vastupidavat kangast on kasutatud ka kinnaste peopesas. 

Pimedas hästi nähtav

Igas küljes asuvad helkurdetailid tagavad 360-kraadise nähtavuse, mis on eriti oluline just talvel, kui lasteaeda (või kooli) minek ja tulek toimub praktiliselt kottpimedas. Tänu helkurdetailidele on väike inimene igas asendis autojuhtidele nähtav – sest kuigi oleme neid sadu kordi hoiatanud, on nad kõigest lapsed ja tormavad vahel ikka nagu peata kanad sõiduteele. Hea nähtavus on parim, mida neile lisaks hoiatussõnadele kaasa anda saame.

Sügav kapuuts

Nii kombekal kui jopel on sügav kapuuts, mida on krõbeda külmaga hea pähe tõmmata ja mille nokataoline esiots kaitseb nägu näpistava tuule eest. Kapuuts on tagant reguleeritav ning selle servades paiknevad kummid tagavad hea istuvuse ja pakuvad täiendavat kaitset tuisu eest. Ja nagu ühele turvalisele õueriidele kohane, on ka Bredeni kombeka ja jope kapuuts trukkidega eemaldatav.

Traksid, mis ei vaju õlalt maha

Talverõõmude nautimist ei tohiks segada miski peale koriseva kõhu, mis annab teada, et aeg on lumekindluse ehitamisse paus teha ja tuppa keha kinnitama minna. Aga ometi on üks suurimaid talviseid tujurikkujaid laste jaoks mitte nälg, vaid hoopis allavajuvad traksid! Breden võttis endale missiooniks see suur mure lahendada ning nii valmisid talvepüksid, mille traksid püsivad päriselt õlgadel! Saladus peitub spetsiaalses seljal paiknevas ühenduskohas, mis ei lase traksidel alla vajuda. Nii ei sega äsja valminud kindluses lumesõja pidamist miski … noh, kui just ema juba viiendat korda sööma ei kutsu! Ja mis eriti hea – trakse saab vastavalt lapse pikkusele mugavalt reguleerida.

Vastupidavad saapakummid

Märgi ja lumiseid, aga vahel ka poriseid saapakumme on väga ebameeldiv talla alla sikutada. Bredeni reguleeritavad ja eemaldatavad saapakummid on valmistatud vastupidavast ning kergesti puhastatavast materjalist, et seda tööd natuke lihtsustada.

Mahukad lukuga taskud

Kombeka ja jope mahukatesse lukuga taskutesse saab koguda kõike, mida väikse inimese fantaasia lubab – meile, täiskasvanutele, tulevad näiteks pähe männikäbid ning seemned, mis talvel lindude toitmisel marjaks ära kuluvad. Laste kujutlusvõime on aga palju suurem, mistõttu on ka taskud suured ja sügavad, et kõik vajalik ära mahuks.

Silt nime kirjutamiseks

Nii riiete kui kinnaste sees on silt, kuhu saab kirjutada lapse nime, et see lasteaias sõbra omaga vahetusse (või hullem veel – kaotsi!) ei läheks. Neid talveriideid laps juba kaotada ei taha, sest paremaid kaaslasi talvemõnude nautimiseks annab otsida!

Kummist randmepael kinnastel

Igas kodus on vähemalt üks kummutisahtel, kus elavad üksikud sokid ja kindad. Et Bredeni kinnas seal ei lõpetaks, oleme lisanud kinnaste sisse lisaks nimesildile ka kummist randmepaela, millest saab käe läbi panna – nii ei kao need mänguhoos käest võttes ära. Kindad on vooderdatud hingava Öko-tex® mikrofliisiga ning kaetud tugevdatud materjaliga pöidlal ja peopesas. Põhimõtteliselt on need täpselt sama head kui kevad-sügiskindad, ainult et tänu täiendavale vatiinikihile veelgi soojemad. Nii on väiksed käed ka kõige käredama pakase eest kaitstud.

Topeltsuurus võimaldab riideid kauem kanda

Kõikidel Bredeni riietel on lapsevanemate elu lihtsustav topeltsuuruse funktsioon ja ka talveriided pole siinkohal mingi erand. Tänu reguleeritavatele püksiservadele ja kummidele varrukate otstes ei vaju kasvuvaruga sääred ega varrukad alla. Nii saab riideid kauem kanda, mis kokkuvõttes säästab nii vanemate aega kui raha.

Lai värvivalik

Talveriiete värvivalik on sügiskollektsiooniga võrreldes kirjum ning seekord on saadaval ka traditsioonilisemad toonid nagu roosa ja sinine. Lisaks leiad valikust uued, talveriietega sobivates toonides meriinovoodriga mütsid, sallid ja müts-sallid. 

Nüüd võib tali tulla, sest meie oleme valmis!*

*Nali – las ta jääb ikka natukeseks veel taeva. Et saaks aias lastega lehehunnikuid kokku riisuda, koos nendega sinna sisse hüpata ja üks lustakas lehesõda maha pidada. Aga mõtle kui palju mõnusam ja rahulikum on seda teha, kui tead, et kapis on järgmine hooaeg juba ootamas!

Vaata talveriideid siit!

Kui Sul jäi midagi segaseks või tekkis lisaküsimusi, võid alati kirjutada! Veel parem on aga, kui annad meile oma e-maili aadressi, et saaksime ise Sulle kirjutada, kui tahame kasulikku infot, põnevaid pakkumisi või kingitusi teha.


Merle Leemet

Merle Leemet

Kommentaarid (1)

Nimi

Kommentaar

Seda lehte kaitseb reCAPTCHA ning kehtivad Google Privaatsuspoliitika ja Kasutustingimused.