KINDLAMAST KINDLAMALT ILMASTIKUKINDLAD – BREDENI ÕUERIIDED

Ütlemata uhke tunne on selle blogipostituse kirjutamist alustada. Bredeni algusaegadel poleks ma ealeski uskunud, et millegi sellisega hakkama saame, aga siin ta on – Bredeni uus ja superäge õueriiete kollektsioon! 

Idee, unistus ja soov olid meil olemas juba ammu, aga mida polnud, oli sobiv koostööpartner. 

Ent kui meie teed ristusid ettevõttega, kellel on pikk high-tec õueriiete tootmise kogemus ja laitmatu kvaliteedistandard, saime aru, et projekt “Bredeni õueriided” käivitub kas nüüd või mitte kunagi. Ja meie otsustasime: nüüd!

Küsitlesime vanemaid, testisime tooteid ja panime kirja oma eesmärgid ning tingimused, millele peaksid Bredeni õueriided vastama. Nende hulgas olid kõrge veepidavus, lihtne, kuid praktiline ja mugav lõige ning kõik väikesed detailid, mis teevad igapäevaelu mugavamaks.

See oli pikk, aga ülimalt huvitav ja äge projekt … ja me jõudsime finišisse tänu oma kogenud koostööpartnerile, kes andis meile vajalikel hetkedel kindlustunnet, et kõik läheb täpselt nii nagu peab ning eesmärgid saavad täidetud. Ja saidki! Enam ei pea meie armsad kliendid pärast mütsi ostmist linna sobivaid õueriideid ostma minema, vaid saavad kõik ühest kohast ja kokkusobivates toonides. 

Loe altpoolt täpsemalt, mis on see, mis teeb just Bredeni õueriietest ka kõige vesisemateks mängudeks praktilised ja mugavad kaaslased ning kuidas need su rahakotti säästavad.

Õue- ja vihmariided

Bredeni ilmastikukindlad k/s õueriided (kombekas, jope, traksidega püksid ja labakindad) on vee- ja tuulekindlad, kuid samas hingavad. Testitud veekindluse näitaja kangal on lausa 20 000 mm, mis on kaks korda kõrgem kui enamusel meie kaubandusvõrgus pakutavatel (8 000–10 000 mm). Kui lisada siia juurde ka teibitud õmblused, siis on need õueriided läbi ja lõhki veekindlad, hõlpsasti puhastatavad ning neid saab kasutada ka vihmariietena. Ehk siis kaks ühes, mis tähendab võitu vanema rahakotile.

Turvalisus

Igas küljes asuvad helkurdetailid tagavad 360-kraadise nähtavuse. Laps on pimedal ajal igas asendis hästi nähtav, mis vähendab õnnetuste ohtu. Nii on emme süda rahul!

Tugevdatud kangas strateegilistes kohtades

Kombekal ja pükstel on pepuosas ning põlvedel tugevdatud vastupidav kangas, et laps saaks segamatult mütata ja nii palju liugu lasta, kui süda lustib. Lisaks on põlved eelpainutatud, et väikesel maadeavastajal oleks mugavam ronida, põlvitada ja kükitada. Ka kinnaste peopesas on kasutatud tugevat hõõrdumisele vastupidavat materjali. 

Kummid varrukate ja säärte otstes

Teame omast kogemusest, et krõpsuga reguleeritavatele varrukatele võib olla päris keeruline kindaid peale saada. Sellepärast oleme Bredeni õueriiete varrukate otstesse pannud hoopis kummid, et varrukas ei vajuks üle väikse käekese ning kinnast oleks mugav varruka peale panna. Kummid oleme lisanud ka säärte otstesse, sest kuna kõik Bredeni riided on topeltsuuruses, saab nii kombekat kui pükse kanda juba varem, ilma et sääred vastu maad lohiseks. 

Sügav kapuuts

Kombekal ja jopel on sügav kapuuts, mille nokataoline esiots kaitseb nägu tuule ja vihma eest. Kapuuts on tagant reguleeritav ning selle ääres on kummid, et see hoiaks hästi ümber näo. Ja otse loomulikult on kapuuts trukkidega eemaldatav, nagu ühele turvalisele õueriidele kohane. 

Traksid, mis ei vaju õlalt maha

Allavajuvad traksid on üks sagedasemaid sügisesi tujurikkujaid. Bredeni pükste traksidel on selja taga ühendusdetail, mis tagab selle, et traksid ei vaju õlgadelt alla. Trakse saab vastavalt lapse pikkusele mugavalt reguleerida. 

Vastupidavad saapakummid

Teame kui ebameeldiv on märgi ja poriseid saapakumme talla alla sikutada. Meie reguleeritavad ja eemaldatavad saapakummid on valmistatud vastupidavast ning kergesti puhastatavast materjalist. 

Mahukad lukuga taskud

Kombeka ja jope mahukatesse lukuga taskutesse saab koguda kive ja muid aardeid, mis lapsele olulised. 

Silt nime kirjutamiseks

Kodus on enamasti lihtne – laps teab täpselt, et tema püksid on need, millest ta viimati õuest tulles välja hüppas (ehk siis need, mis seal esikupõrandal endiselt vedelevad :). Lasteaias läheb aga asi keerulisemaks. Segaduse vältimiseks oleme pannud riiete sisse sildi, kuhu saab kirjutada lapse nime. Nii tunneb laps hõlpsasti enda oma ära, kui peaks juhtuma, et mõnel sõbral on samasugune. Ja mõistagi on kõik riided varustatud riputustripiga.

Kummist randmepael kinnastel

Kas sul on ka kodus üks sahtel üksikute sokkide ja kinnaste jaoks? Panime kinnaste sisse kummist randmepaela, millest saab käe läbi panna, et kinnas maha ei kukuks ja ära ei kaoks. Lihtne, aga geniaalne! Kindad on vooderdatud hingava Öko-tex® mikrofliisiga, mille sees on kätel mõnus ja soe.

Sooneutraalsed värvid 

K/s õueriided on kolmes unisex värvikombinatsioonis (sinine, oranž ja roheline), mis sobivad nii poistele kui tüdrukutele. Lihtsalt kombineeri sobivas toonis või mustris mütsi ja salli või müts-salliga! Lisaks silmailule pakub see võimalust pärandada õueriided ka väiksemale õele või vennale, mis omakorda säästab nii keskkonda ületarbimisest kui rahakotti … laristamisest! 

Õige hooldamine on tähtis

Et õueriided teeniksid last kaua ja neid saaks edasigi pärandada, tuleb neid õigesti hooldada. Kanga omaduste säilitamiseks pese õueriideid õrna pesuvahendiga (soovitame pesugeeli, mis on mõeldud funktsionaalsete rõivaste pesemiseks), madala tsentrifuugiga ning ära kasuta loputusvahendit. Sulge enne pesemist kõik lukud. Kergema määrdumise korral säästa vett ja loodust ning tõmba mustad kohad niiske lapiga puhtaks!

Niisiis … las kallab, sest meie oleme kindlad – ilmastikukindlad!

Merle Leemet

Merle Leemet

Kommentaarid (0)

Nimi

Kommentaar

Seda lehte kaitseb reCAPTCHA ning kehtivad Google Privaatsuspoliitika ja Kasutustingimused.