balaclava

BEEBI BALACLAVA: KAS VÕIMATU MISSIOON?

Kõik lapsevanemad, kes on beebisid nende esimestel elukuudel õueminekuks riietanud, teavad täpselt, kui keeruline see on. Esiteks on beebide kaelalihased alles väga nõrgad, kaelake pea olematu ja tihtipeale protestivad nad ka häälekalt igasugustele riietamiskatsetele vastu. Pole just meeldivaim olukord, kui oled avalikus kohas ja pead kuhugi kiirustama… Õnneks lihtsustab Sinu elu nüüd beebi balaclava MAISON ehk beebidele mõeldud unikaalne müts-sall!

TRUKID SIIN, TRUKID SEAL…

Võin Sinuga suurte summade peale kihla vedada, et enamus värskeid lapsevanemaid pelgab tirida ükskõik millist torusalli, pluusi või muud eset üle vastsündinu pea. Küllap oledki seetõttu juba ammu avastanud, et enamik imikutele mõeldud tooteid on trukkidega varustatud, olgu tegu siis näiteks hõlmikbodi või kaelussalliga.

Nüüd on Bredeni disainerid viimaks saanud valmis aasta aega väljatöötamisel olnud beebi balaclava, mis oma olemuselt on trukikinnitusega müts-sall. Selle peale muigavad tõenäoliselt kõik lasteaialaste vanemad rahulolevalt, kuna nende elu on Bredeni müts-sallid lihtsustanud juba aastaid. Ja nüüd on ka beebide vanematel võimalik seda luksust nautida.

balaclava
Fotod: Grete Veedla @gretevv

MIS ASI ON BEEBI BALACLAVA?

Põhjuseid pere pisimale tema elu esimest müts-salli tutvustada on küllaga. Esiteks kindlustab müts-salli lõige selle, et lapse kukal on alati soojas ja tuule eest kaitstud. Lisaks kaob mure eraldi rändama läinud mütsist ja sallist. Kandmistemperatuurideks on 0 kuni +10°C ning Bredeni spetsiaalne imepehme Öko-Tex® meriinovillane vooder juhib niiskuse nahapinnalt eemale, reguleerides kehatemperatuuri ja tekitades beebile mõnusalt sooja ja kuiva tunde. Kuna Bredeni meriino sobib ka väga õrnale ja isegi atoopilisele nahale, saad seda muretult kasutada, ilma et see beebit “hammustaks” või sügelema ajaks.

Müts-salli MAISON suurused algavad 38/40-st, mis tähendab, et saad seda peakatet kasutada juba beebi esimesel elukuul. Suurusvahemiku lõpu oleme nihutanud aga lausa 47/49 juurde ehk sama mudel passib pähe ka siis, kui beebi on peatselt tähistamas oma 1. sünnipäeva. Nagu ikka, pikendab topeltsuurus müts-salli kasutusaega vähemalt poole võrra ja lõige on ehitatud selliselt, et peakate püsiks kindlalt kohal ka siis, kui beebi järjekindlalt vankris ümber oma telje krutib.

KOKKUVÕTTEKS

  • pealiskangaks orgaaniline GOTS puuvill
  • voodriks pehme Öko-Tex® meriinovill 
  • kandmistemperatuur 0 kuni +10°C
  • suurusvahemik 38/40 kuni 47/49
  • saadaval mitmes värvitoonis
  • ees mugav trukikinnitus
  • eriti nunnu disain!
balaclava
Fotod: Grete Veedla @gretevv

Tutvu uue beebidele mõeldud müts-sallidega SIIN. Ja kui Sul jäi midagi segaseks või tekkis lisaküsimusi, võid alati kirjutada! Veel parem on aga, kui annad meile oma e-maili aadressi, et saaksime ise Sulle kirjutada, kui tahame kasulikku infot, põnevaid pakkumisi või kingitusi teha.

Merle Leemet

Merle Leemet

Kommentaarid (0)

Nimi

Kommentaar

Seda lehte kaitseb reCAPTCHA ning kehtivad Google Privaatsuspoliitika ja Kasutustingimused.