Facebook Pixel

Blogi

 1. AEG ISEENDALE, ET OLLA EMA JA NAINE

  Vahel küsitakse mu käest, et kuidas sa jaksad - sul on kolm last, kiiresti kasvav ettevõte ning lisaks abikaasa (haa! :)). Sõbrad ja sõbrannad ei küsi. Nad teavad, et ma vahel ei jaksagi ja nad teavad ka seda, mida ma teen, et ma jaksan.

  Loe veel...
  0
 2. KUIDAS KULUTADA BEEBIRIIETELE POOLE VÄHEM RAHA JA SEEJUURES PAKKUDA BEEBILE VAID PARIMAT

  Beebile rõivaid valides imestab ilmselt enamus riiete hinna üle. Võiks ju arvata, et need miniatuursed kehakallistajad peaks olema odavamad, sest materjali kulub vähe. See postitus toob loodetavasti selguse, miks beebide riided on oodatust kallimad. Samuti annan näpunäiteid, kuidas oleks võimalik säästa rahakotti, kuid seejuures pakkuda beebile vaid kõrgeimat kvaliteeti. Samuti uurime, millised on need nutikad abivahendid, mida saab kasutada erinevates olukordades.

  Loe veel...
  0
 3. MIDA KÜLMAL AJAL BEEBIT RIIETADES SILMAS PIDADA?

  Lapse riietamine on vanema jaoks alati omamoodi väljakutse. Eriti just külmal ajal ja eriti just beebide riietamine. Nemad ju ei oska öelda, kas tal on külm või hoopis palav. Sellest postitusest leiad vastuse, miks liiga palju rõivakihte on kohati isegi halvem kui vähem, miks on meriino külmal ajal asendamatu just beebide garderoobis ning kuidas õige lõike ja materjaliga säästa rahakotti, loodust ja mis kõige tähtsam, oma lapse tervist? Lähtun nii oma kolme lapse kogemusest kui ka aastate jooksul kogutud infost.

  Loe veel...
  0
 4. MERIINOVEST- ABILINE TOAS, ÕUES JA HAIGUSE AJAL

  Vahel oleks vaja lapsele midagi lisaks selga panna, kas siis toas või õues, et hoida rindkere, kõht ja selg soojas. Ühe dressipluusi või pusa peale teine panna teeb lapse olemise üsna kohmakaks ja toas on teinekord üks dressipluuski liiga palju. Mida siis lapsele selga panna?

  Loe veel...
  0
 5. MILLAL JA KUIDAS MERIINOPESU KANDA?

  Parim aeg meriinopesu kandmiseks on siis, kui õues olles enam ühest kihist ei piisa - kui selga lähevad kombekas ja jope. Meriinopesu esimese kihina kevad/sügis ja talve õueriiete all on parim valik. Loe sellest postitusest miks kanda meriinopesu esimese kihina ja millal mitte meriinopesu kanda ning mis on see suurepärane abimees nii toas, õues kui ka haiguse ajal.

  Loe veel...
  0
 6. KUIDAS MERLE 24 TUNNI SISSE KAKS TÖÖPÄEVA JA ÜHE ÖÖUNE MAHUTAB

  Äratus.

  "Tol hommikul ärkasin 5.30 ja tegelikult see polnud minu jaoks tavapärane. Tavaliselt ma tõusen 5:10 ja see on mu teadlik valik. Ma väga naudin seda aega, kus ma olen üksinda oma mõtetega ja saan end päevaks valmis seada.”

  Loe veel...
  0
per page
Set Ascending Direction
To Top