Facebook Pixel

Blogi

 1. MIKS PEAB MÜTSI VOODRIKS OLEMA MERIINOVILL?

  Iga vanem tahab olla kindel, et tema lapsel on õues mängides turvaline ja soe. Ja ilmselt ei ole kellelegi enam uudis see, et külmal ajal on kihiline riietumine ja õige materjali valik selle juures kõige tähtsam. Täpselt sama kehtib ka mütside puhul - toimiv ja soe müts on kokku pandud kihtide põhimõttel. Siit postitusest saad vastuse küsimusele, miks on külmal ajal sooja hoidva mütsi tähtsaim osa just vooder ja miks on meriinovill selleks parim valik.

  Loe veel...
  0
 2. VÄHEM ON ROHKEM. KVALITEET ENNE KVANTITEETI!

  Beebi- ja lasteriiete tootjaid on rohkelt. Stiile, hinnataset ja kvaliteeti leidub igale maitsele, aga kuidas kujuneb eestimaise brändi Breden Kids hind? Mille poolest erineb Breden Kids teistest tootjatest? Just seda selgitangi lähemalt.

  Loe veel...
  0
 3. MIKS BEEBIRIIETEL ON UUED NIMED?

  Üks on kindel – elus pole midagi kindlat. Elu on alati liikumises ja liikumine toob kaasa ka muutusi. Nii on lood ka meie osade beebiriietega, mille nimed on saanud värskendust, sest mudelid said tootearenduses olulisi nüansse juurde.

  Loe veel...
  0
 4. 4 MUST-HAVE RIIDEESET LAPSELE LASTEAEDA

  Kui laps hakkab (eriti esimest aastat) lasteaeda minema, siis tundub, et tal on vaja palju erinevaid asju. Tegelikkuses on tarvis vaid paari riideeset, mis muudavad lasteaias olemise mugavaks, turvaliseks ja tervist hoidvaks.

  Loe veel...
  0
 5. MIKS JUST BREDENI UV-RIIDED?

  Oleme tõesti uhked, et meie tootevalikusse on lisandunud niivõrd olulised riided nagu laste UV-kaitsega rannariided. Kuidas need erinevad teistest samalaadsetest ja miks Bredeni UV-riided on unikaalsed lausa terves Euroopas? Selgitan lähemalt.

  Loe veel...
  0
 6. KEVAD, KEVAD - MILLIST MÜTSI KANDA?

  Kevade esimesed päikesekiired ja plusskraadid võivad tekitada petlikult sooja tunde, mis esimese tuule käes kiiresti haihtub. Selleks, et sina ega su lapsed ei külmetuks, oleme kokku pannud selle ülevaatliku postituse mütside teemal.

  Loe veel...
  0
per page
Set Ascending Direction
To Top