VABA AEG EMMELE! MIS OLEKS, KUI KINGIKSIME SULLE 30 MINUTIT?

Vaatamata juba pikemat aega kestnud keerulisele olukorrale lendab meie fantaasia endiselt kõrgelt. Sest lapsed kasvavad ju ka pandeemia ajal ning riidesse on nad vaja panna igal juhul. Kuna aga kodused kohustused ja tööülesanded ei küsi, millal Sul on aega Zoomi-koosolekut pidada või last vannitada, tahamegi Sulle kinkida paarkümmend minutit rahu ja vaikust. Vaba aeg emmele! Pole vaja teha muud kui printida välja Bredeni mustrilised värvikaardid ning lasta põnni(de)l need ära tuunida. Siit leiad värvimist endalegi…

VABA AEG EMMELE

Mõtle, mida kõike poole tunniga teha saab…Ulme! Näiteks rahulikult tassikest kuuma (mitte leiget või hoopis jahtunud) kohvi juua ja päevauudiseid sirvida. Või koguni normaalse inimese kombel duši all käia, ilma et keegi prõmmiks vannitoauksele, kriisates samal ajal läbilõikavalt: “Emme-emme!” Miks mitte võtta viimast võimalusest teha endale üle pika aja üks näo- või juuksemask? Või kuulata ära paar oma lemmiklaulu, mis vahelduseks pole “Põrsas Peppa” või “Hei, Kutsa!” tunnusmuusika? Võid ka lihtsalt diivanil pikutada ja mõnes e-poes ringi vaadata. Näiteks Bredeni omas. Seal on alati head kraami!

vaba aeg emmele

Kindlasti tahaksid küsida nüüd, miks pole neid värvikaarte Bredeni pakkides? Aga sellepärast, et esiteks ei pane me juba pikka aega midagi oma pakkidesse, et säästa loodust, puid ja tekitada vähem prügi. Aga me tahaks ka, et vaba aeg emmele oleks kättesaadav kõigile. Ka neile, kes praegu tellida ei saa. Mõtlesime kusjuures pikalt, milliseid mustreid värvikaartidele trükkida ning kuna valikut on ohtralt, otsustasime nende kasuks, mis viimasel ajal on enim teie kõigi armastust pälvinud.

Muide! Lae kindlasti värvitud mustrilehed oma avalikule Instagrami kontole teemaviitega #bredenigakodus, siis näeme neid ilusaid pilte ka meie. Mine tea, äkki ammutame neist värvilahendustest inspiratsioonigi… Ja kindlasti tasub korra veel proovida kätt eelmisel kevadel koroonapandeemia esimese laine ajal Sinuni toodud linnukeste ja linnaseikluse värvikaartidega. Leiad need nüüd uuesti siit:

Tahaksid Sa ka edaspidi kursis olla Bredeni vahvate mängude ja kampaaniatega? Jäta meile oma e-maili aadress, et saaksime Sulle kirjutada, kui tahame kasulikku infot, põnevaid pakkumisi või kingitusi saata!

Värvikirevat lastega toimetamist!

Anne Soosalu

Anne Soosalu

Kommentaarid (2)

  1. Te olete lihtsalt üks mega äge ettevõte! Ja äge ettevõte ei saaks toimida ilma ägedate inimesteta! Igast postitusest ja kirjast õhkub soojust ja südamlikkust. Uhkusega kannab kogu meie pere Bredeni mütse-salle ja kõige pisem ka muid riideid!
    Palju edu ja häid kliente ka sellel keerulisel ajal.

Nimi

Kommentaar

Seda lehte kaitseb reCAPTCHA ning kehtivad Google Privaatsuspoliitika ja Kasutustingimused.