Facebook Pixel

Blogi

 1. KEVAD, KEVAD - MILLIST MÜTSI KANDA?

  Kevade esimesed päikesekiired ja plusskraadid võivad tekitada petlikult sooja tunde, mis esimese tuule käes kiiresti haihtub. Selleks, et sina ega su lapsed ei külmetuks, oleme kokku pannud selle ülevaatliku postituse mütside teemal.

  Loe veel...
  0
 2. KUIDAS MAASIKAD KANGALE SAID?

  “Mariann, tead, sa oskad väga hästi joonistada. Kas sa kangadisaini ei tahaks proovida?” ütles ükskord mulle Merle. See on nii hea tunne, kui head inimesed sinu ümber märkavad neid omadusi ja oskusi, mida ise poleks oodanud ega osanud arvata, et võiksin nendega hakkama saada. Iseendasse uskumine on parim väljakutse.

  Loe veel...
  0
 3. TALV - MILLIST MÜTSI KANDA?

  Praktiline ja mugav talvemüts on vajalik nii linnaskäikudel, lasteaias sõpradega hullates kui ka lumehanges talverõõme nautides. Olgu see lumehang leitud suusareisil mägedesse või kui elad piirkonnas, kus talve ja lume vahele saab võrdlusmärgi panna. Kuid milline talvemüts on parim? Õigem oleks küsida, millisest materjalist on tehtud parim talvemüts? Just sellele küsimusele leiad Sa sellest postitusest vastuse. Samuti kirjutan siin lahti, millise temperatuuriga millisest materjalist mütsi valida. Ja ka emmed-issid ja onud-tädid ei jää tähelepanuta. ;)

  Loe veel...
  0
 4. AEG ISEENDALE, ET OLLA EMA JA NAINE

  Vahel küsitakse mu käest, et kuidas sa jaksad - sul on kolm last, kiiresti kasvav ettevõte ning lisaks abikaasa (haa! :)). Sõbrad ja sõbrannad ei küsi. Nad teavad, et ma vahel ei jaksagi ja nad teavad ka seda, mida ma teen, et ma jaksan.

  Loe veel...
  0
 5. MIKS PEAB MÜTSI SISEMINE KIHT OLEMA MERIINOVILLAST?

  Iga vanem tahab olla kindel, et tema lapsel on õues mängides turvaline ja soe. Ja ilmselt ei ole kellelegi enam uudis see, et külmal ajal on kihiline riietamine ja õige materjali valik selle juures kõige tähtsam. Täpselt sama kehtib ka mütside puhul - toimiv ja soe müts on kokku pandud kihtide abil.
  Siit postitusest saad vastuse küsimusele, miks on külmal ajal sooja hoidva mütsi tähtsaim osa just vooder ja miks on meriinovill selleks parim valik.

  Loe veel...
  0
 6. KUIDAS KULUTADA BEEBIRIIETELE POOLE VÄHEM RAHA JA SEEJUURES PAKKUDA BEEBILE VAID PARIMAT

  Beebile rõivaid valides imestab ilmselt enamus riiete hinna üle. Võiks ju arvata, et need miniatuursed kehakallistajad peaks olema odavamad, sest materjali kulub vähe. See postitus toob loodetavasti selguse, miks beebide riided on oodatust kallimad. Samuti annan näpunäiteid, kuidas oleks võimalik säästa rahakotti, kuid seejuures pakkuda beebile vaid kõrgeimat kvaliteeti. Samuti uurime, millised on need nutikad abivahendid, mida saab kasutada erinevates olukordades.

  Loe veel...
  0
per page
Set Ascending Direction
To Top