Facebook Pixel

Blogi

 1. MERIINOVEST- ABILINE TOAS, ÕUES JA HAIGUSE AJAL

  Vahel oleks vaja lapsele midagi lisaks selga panna, kas siis toas või õues, et hoida rindkere, kõht ja selg soojas. Ühe dressipluusi või pusa peale teine panna teeb lapse olemise üsna kohmakaks ja toas on teinekord üks dressipluuski liiga palju. Mida siis lapsele selga panna?

  Loe veel...
  0
 2. MILLAL JA KUIDAS MERIINOPESU KANDA?

  Parim aeg meriinopesu kandmiseks on siis, kui õues olles enam ühest kihist ei piisa - kui selga lähevad kombekas ja jope. Meriinopesu esimese kihina kevad/sügis ja talve õueriiete all on parim valik. Loe sellest postitusest miks kanda meriinopesu esimese kihina ja millal mitte meriinopesu kanda ning mis on see suurepärane abimees nii toas, õues kui ka haiguse ajal.

  Loe veel...
  0
 3. KUIDAS MERLE 24 TUNNI SISSE KAKS TÖÖPÄEVA JA ÜHE ÖÖUNE MAHUTAB

  Äratus.

  "Tol hommikul ärkasin 5.30 ja tegelikult see polnud minu jaoks tavapärane. Tavaliselt ma tõusen 5:10 ja see on mu teadlik valik. Ma väga naudin seda aega, kus ma olen üksinda oma mõtetega ja saan end päevaks valmis seada.”

  Loe veel...
  0
 4. 5 PÕHJUST, MIKS MERIINOVILL ON KÜLMAL AJAL PARIM

  Meriinovillased tooted on paljude jaoks talvel täiesti asendamatud, aga paljude jaoks on meriinovill veel üsna võõras materjal. Sõna "vill" meenutab midagi paksu, kohmakat ja sügelema ajavat. Siit postitusest saad teada, mis loom see meriino(vill) on? Mis teeb meriinovilla nii eriliseks? Ja miks peaks see olema lapse must have talvevarustuses? 

  Loe veel...
  0
 5. SÜGIS – MILLIST MÜTSI KANDA?

  Sellest postitusest saad väärt nõu selle kohta, milliseid materjale ja milliste temperatuuridega sügisel kasutada. Millal eelistada puuvillast mütsi ja millal valida meriinovillase voodriga tooteid? Oleme loonud tootevaliku nii, et Sul oleks väga lihtne valikut teha - piisab vaid pilgust termomeetrile. Loe täpsemalt, milliseid tooteid valida, et olla valmis sügise heitlikeks ilmadeks. Ka siis, kui sügis kestab septembrist märtsini, nagu viimased aastad näidanud on. 

  Loe veel...
  0
 6. LAPSE ÕIGESTI RIIETAMINE AITAB VÄLTIDA KÜLMETUSHAIGUSEID

  “Ma lihtsalt ei suuda enam!” ütles ta ahastunult. “Just olin temaga kaks nädalat kodus. Neli päeva saime lasteaias käia ja juba jälle nina löriseb. Ebareaalne!” Teine ema vaatab talle mõistvalt otsa ja lisab midagi omalt poolt. Kuulsin seda vestlust mänguväljakul pealt, kui lapsega

  Loe veel...
  0
per page
Set Ascending Direction
To Top