Facebook Pixel

Blogi

 1. MILLAL KANDA ÕUEDRESSE?

  Olen väga elevil, et saan tutvustada teile Bredeni täiesti uudset toodet – õuedresse. Nagu ikka, tuli idee igapäevaelust, kui tekkis tunne, et turult on just selline meie perele vajalik toode puudu. Teiste lapsevanematega rääkides selgus, et neilgi on sama mure.


  Loe veel...
  0
 2. MILLIST BEEBIKOMBET KANDA?

  See on blogiartikkel, mida vist päris suur hulk meie sõpru on ammu oodanud. Nimelt oleme korduvalt saanud vihjeid, et kliendid on mures ja segaduses – millist Bredeni kombekat millises olukorras kanda? Teen asja puust ja punaselt selgeks.

  Loe veel...
  0
 3. MIDA MA OMA ESIMESE BEEBIGA VALESTI TEGIN?

  Peaaegu kolm aastat tagasi, kui perre sündis esimene laps, tundsin teda riietades ebakindlust – mida selga panna, et tal ei oleks palav ega ka külm? Ma ei teadnud midagi kihilisest riietusest ega meriinovillast ja lähtusin suures osas sisetundest. Suurimaks väljakutseks olid küsimused, kuidas riietada teda jalutuskäikudeks vankris, autosõitudeks ja kandekotis. Tegin vigu, millest olen nüüdseks õppinud ning nüüd, teise lapsega, saan teha paremini.

  Loe veel...
  0
 4. MIKS PEAB MÜTSI VOODRIKS OLEMA MERIINOVILL?

  Iga vanem tahab olla kindel, et tema lapsel on õues mängides turvaline ja soe. Ja ilmselt ei ole kellelegi enam uudis see, et külmal ajal on kihiline riietumine ja õige materjali valik selle juures kõige tähtsam. Täpselt sama kehtib ka mütside puhul - toimiv ja soe müts on kokku pandud kihtide põhimõttel. Siit postitusest saad vastuse küsimusele, miks on külmal ajal sooja hoidva mütsi tähtsaim osa just vooder ja miks on meriinovill selleks parim valik.

  Loe veel...
  0
 5. VÄHEM ON ROHKEM. KVALITEET ENNE KVANTITEETI!

  Beebi- ja lasteriiete tootjaid on rohkelt. Stiile, hinnataset ja kvaliteeti leidub igale maitsele, aga kuidas kujuneb eestimaise brändi Breden Kids hind? Mille poolest erineb Breden Kids teistest tootjatest? Just seda selgitangi lähemalt.

  Loe veel...
  0
 6. MIKS BEEBIRIIETEL ON UUED NIMED?

  Üks on kindel – elus pole midagi kindlat. Elu on alati liikumises ja liikumine toob kaasa ka muutusi. Nii on lood ka meie osade beebiriietega, mille nimed on saanud värskendust, sest mudelid said tootearenduses olulisi nüansse juurde.

  Loe veel...
  0
per page
Set Ascending Direction
To Top