Soovid saada esimesena infot meie toodete kohta? Liitu uudiskirjaga:

Blogi

MILLAL JA KUIDAS MERIINOPESU KANDA?

Parim aeg meriinopesu kandmiseks on siis, kui õues olles enam ühest kihist ei piisa. Meriinopesu esimese kihina on kevadel, sügisel ja talvel parim valik. Siit postitusest leiad juhendid, millal ja kuidas meriinopesu ise kanda ja lastele selga valida, millised tooted mida teevad, miks eelistada meriinot esimese kihina vastu nahka ning kuidas meriinovillaste asjade eest õigesti hoolitseda. 
Loe veel

DISAINER HELENE VETIK: MINU MUSTER ON LOODUD LASTELE

Bredeni kõige viimane rõivakollektsioon on disainer Helene Vetiku sulest. Kuidas see sündis ja milliseid kogemusi Helene kaksikute ema ja Montessori kasvatustehnika fännina mustri disainimisse rakendas? Kui oluline on tema meelest sooneutraalne värvide kasutus ja praktilisus? Loe intervjuud!
Loe veel

ÕHUKESE JA PAKSU MERIINO ERINEVUS? TEEME SELGEKS

Kui Laura saaks ühe euro iga korra eest, mil temalt paksu ja õhukese meriino erinevuse kohta on aru päritud, oleks ta ilmselt Eesti rikkaim naine. Seega on ülim aeg sellele menukale küsimusele ammendav vastus anda. Milles siis õigupoolest seisneb õhukese ja paksu meriino erinevus, millal mida kanda ja kuidas hooldada? Räägime asjast!
Loe veel
To Top